Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior Digital Marketing Specialist

Beliani.cz

Mesto: Sczeczin

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 1150 eur

Dátum pridania: 14.06.2019

Ahoy!Naša spoločnosť Ahoy Career hľadá zamestnancov pre nášho klienta. Bližšie informácie priblížíme v ďalšej fáze, a to uchádzačom, ktorí prejavili záujem sa dozvedieť viac info o firme...

Beliani je úspešný internetový predajca a jeden z najrýchlejšie rozvíjajúcich sa e-commercov v Poľsku.
Cez niekoľko distribučných kanálov ponúkame štýlový interiérový a exteriérový nábytok za zaujímavé ceny.
V súčasnej dobe sme v 19-tich krajinách po celom svete a s vašou pomocou sme viac ako pripravení pokračovať v raste.

Sídlo máme v Sczeczine v Poľsku.
Autom je to hodinu od mora a dve hodiny od Berlina :)

Náplň práce

Správa sociálnych sietí ( FB a Instagram ) , získavanie new followers, zverejňovanie ponúk, súťaží a vytváranie kampaní
Jednania s partnerskými webmi, e-commerce nástrojmi a ďalšími e-commerce platformami
Príprava marketingových kampaní (propagácia bulletinov, copywriting, podpora grafického tímu s prekladmi z angličtiny do češtiny)
Moderovanie správ a komentárov na FB a Instagram
Analýza a optimalizácia marketingových výdavkov (prostredníctvom služby Google Analytics a ďalších prehľadov).

Požiadavky

Skúšame nájsť osobu čo je native Czech speaker a má do toho komunikačné znalosti angličtiny
Ak máš titul bakalára alebo ukončenú VŠ ( obchodná administratíva a marketing je veľkým plusom )
Máš dobré znalosti Microsoft Office, základy Facebook Ads Manager a
Google Analytics

Áno vidíte dobre :)
Hlavná požiadavka je jazyk a ochota pracovať v zahraničí :) Samozrejme treba mať základy obsluhy platforiem ako FB a IG, ale je to pozícia na štart v online ;)

Ponúkame

Práca v medzinárodnom prostredí so skvelým českým tímom v rýchlo rastúcej spoločnosti
Atraktívny plat na začiatok
Práca na plný úväzok
Možnosti kariérneho postupu ( 19 krajín )
Súkromné zdravotné poistenie Medicover
Špeciálna zľava z našich produktov pre zamestnancov
Karta FitSport/FitProfit a pravidelné pizza days ;)