pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Kontakt

Basta digital

Senior SEO špecialist(k)a

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 2000 €

Typ: TPP

Dátum pridania: 27.12.2021

Basta digital je výkonnostná marketingová agentúra pre ambiciózne firmy.

Zabezpečujeme komplexné potreby našich klientov v online reklame, SEO, analytike, výkonnostnom content a social marketingu.

Sme osvedčený partner v segmentoch financie (banky, poisťovne, sprostredkovatelia), automotive (importéri, díleri), zdravie a krása (kliniky, nemocnice, ambulancie), cestovný ruch (hotely, CK), ako aj pre B2B a lead gen.

Od roku 2006 pomáhame pri globálnom raste slovenských firiem a pri vstupe medzinárodných klientov na CEE trhy. Našou víziou je dosahovať najvyššiu európsku úroveň v efektívnom využití výkonnostných kanálov.

Náplň práce

  • samostatná tvorba SEO stratégií na TOP úrovni a ich následná realizácia aj pre veľké projekty (VUB, Tatra banka, UPC, Baumit, STILL, Popradské…)
  • zapájanie sa do tvorby komplexných marketingových stratégií,
  • dohľad nad strategickým smerovaním klientských projektov s podporou Content tímu a juniornejších kolegov,
  • tvorbu SEO auditov obsahujúcich technickú, obsahovú, linkbuildingovú časť či analýzu kľúčových slov,
  • riadenie migrácie webov našich klientov,
  • priebežná optimalizáciu zverených projektov,
  • pravidelná práca s analytickými, reportingovými nástrojmi a nástrojmi na sledovanie trendov vo vyhľadávaní,
  • tímová spolupráca so špecialistami s PPC, Content, UX zameraním,
  • linkbuilding – kreatívny, ale aj komunikácia s redakciami,
  • tvorba mesačných reportov,
  • komunikácia s programátormi,
  • komunikácia s klientmi pri predstavení a realizácii stratégie a reportovaní jej vplyvov,
  • zapojenie sa do optimalizácie interných SEO procesov a prinášanie inovácií,
  • vzdelávanie sa a rast po odbornej stránke.

Požiadavky

Náš ideálny kolega/kolegyňa by mal(a) byť na slovo vzatý SEO expert. Hľadáme seniorného špecialistu, ktorého SEO baví a dokáže s nami rozoberať a vyskladať ideálne stratégie pre našich klientov. Mal(a) by:

  • mať minimálne 3 roky skúseností v oblasti organického vyhľadávania s minimálne 1 rokom skúseností s realizáciou vlastných SEO stratégií pre klientov,
  • prichádzať s vlastnými riešeniami problémov, ktoré si dokáže obhájiť pred klientom či seniornými kolegami,
  • mať skúsenosti s analytickými nástrojmi (Google Analytics, Ahrefs, Google Data Studio, Google Search Console, Screamingfrog, príp. ďalšie), ktoré využíva na analýzu organického vyhľadávania a trendov, z ktorých vytvára data-driven odporúčania,
  • byť zbehlý v technickom SEO, HTML, CSS,
  • mať za sebou úspešné SEO projekty na case study leveli,
  • mať skúsenosti s migráciou webových stránok,
  • mať skúsenosti s prácou na projektoch veľkých značiek alebo rozsiahlych weboch,
  • mať skúsenosti s prezentáciou svojich výstupov a výsledkov pred klientom zorientovaným v SEO, resp. online marketingu,
  • mať excelentné organizačné schopnosti a zvládnuté projektové riadenie,
  • zvládať spolupracovať na dosahovaní výsledkov s programátormi na strane klienta,
  • využívať content marketing a rozumieť jeho vplyvu na organickú viditeľnosť.

Skúsenosti a realizované projekty v nasledujúcich oblastiach sú výhodou:

  • Content marketing (dobre sa umiestňujúci vlastný obsah, affiliate projekt),
  • Webová analytika (Google Analytics, Google Tag Manager).

Ponúkame

  • Prácu s niektorými z najsofistikovanejších slovenských komunikačných oddelení a na kampaniach pre lídrov vo svojom segmente (Slovak Lines, Albi, Sofia, DPD, UNIQA, Tatra banka, Hyundai, Wellness Hotel Patince…),
  • Možnosť podieľať sa organizačne, prípadne vystupovať, na prestížnej konferencii SEO zraz,
  • Učiť sa od seniora s 15-ročnými skúsenosťami - Dana Duriša,
  • Výmenu know-how so zahraničnými partnermi Basta digital v CEE Digital Alliance,
  • Intenzívnu podporu od Google vďaka statusu Kľúčový Premier Partner,
  • Pracovisko v centre Bratislavy s možnosťou (neobmedzenej) práce z domu,
  • Pravidelné firemné športové aktivity a možnosť Multisport karty,
  • Deň dovolenky navyše za každý odpracovaný rok,
  • Prácu v tíme milých kolegov,
  • Príjemné benefity od klientov.