Go back Späť
Marketéri

Senior PPC špecialistka / špecialista

Basta digital

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1500 — 2500 eur

Dátum pridania: 15.04.2019

Basta digital je jedna z TOP agentúr na Slovensku s 12-ročnými skúsenosťami v online marketingu.

Náplň práce

V Basta digital hľadáme špecialist(k)u so skúsenosťami a ambíciami viesť tím. U nás budeš pracovať nielen na kampaniach, ale staneš sa invočným lídrom, ktorý svoje znalosti bude posúvať interne aj na top eventoch doma i v zahraničí.

Okrem tejto výzvy sa budeš venovať kampaniam pre veľkých hráčov na trhu (kampane s mediálnym budgetom v tisíckach eur) a získaš know how od agentúr z celej Európy - vďaka partnerstvu v Blue Aliance. A keďže sme Google Key Partner, podpora z radov Googlu je samozrejmosťou.

Požiadavky

Berieme ťa, ak máš preukázateľné skúsenosti a úspechy v nasledovných oblastiach:
*PPC (tvorba a správa kampaní v systémoch Google Ads, Facebook Ads, Inres, Sklik, AdForm…)
*Mediálny nákup (mediálne plánovanie a nákup, komunikácia s médiami)
*Analytika (Google Analytics, Google Tag Manager)
*UX (použiteľnosť, konverzná optimalizácia)
*Líderske schopnosti
*Public speaking (konferencie, workshopy)
+ Si dobrá/ý v time manažmente, cieľavedomá/ý a hovoríš po anglicky alebo v inom svetovom jazyku.

Ponúkame

Ponúkame ti mzdu Od 1500 EUR v hrubom na plný uväzok (+ 200 EUR za každý 1 rok skúseností)

Prečo u nás pracovať?
- Chceme byť najlepší a chceme to dokázať aj našim klientom. Získali sme Digital Pie pre Hyundai a shortlist pre klienta Tatranskyprofil.eu.
- Máme príjemné kancelárie v absolútnom centre mesta s dobrou dostupnosťou z každej strany Bratislavy.
- Sme super tím, máme sa radi, spolu športujeme, spolu obedujeme, spolu hráme kalčeto a sem-tam aj pracujeme.

Mám záujem

Mám záujem