Go back Späť
Marketéri

PPC Špecialist(k)a

Basta digital

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1300 — 2000 eur

Dátum pridania: 15.05.2019

Sme jedna z TOP agentúr na Slovensku s 12 ročnými skúsenosťami v online marketingu. Chceme byť najlepší a chceme to dokázať aj našim klientom. Získali sme Digital Pie pre Hyundai a shortlist pre klienta Tatranskyprofil.eu.

Náplň práce

Budeš pracovať na výkonnostných kampaniach pre slovenské, ale aj zahraničné spoločnosti, v tíme ľudí, ktorí sa neboja experimentovať a príjmajú výzvy na prácu s najnovšími vychytávkami v PPC nástrojoch.

Budeš sa venovať kampaniam pre veľkých hráčov na trhu (kampane s rozpočtom v tisíckach eur mesačne).

Získaš know how od agentúr z celej Európy – vďaka partnerstvu s BlueAlliance, sieťou najlepších digitálnych marketingových agentúr v strednej a východnej Európe.

Požiadavky

Berieme ťa, ak máš preukázateľné skúsenosti a úspechy v nasledovných oblastiach:

*PPC (tvorba a správa kampaní v systémoch Google Ads, Facebook Ads, Inres, Sklik, AdForm, prípadne iné systémy).
*Mediálny nákup (mediálne plánovanie a nákup).
*Analytika (orientuješ sa v Google Analytics a Google Tag Manager).
*Si dobrá/ý v time manažmente, cieľavedomá/ý a hovoríš po anglicky alebo v inom svetovom jazyku.

Ponúkame

Plat od 1300 € ( + 200 € za každý 1 rok skúseností)

Patríme medzi iba 8 kľúčových Google Premier Partner agentúr na Slovensku. Vďaka tomu máme podporu od Googlu a prednostný prístup k nasadzovaným novinkám.

Máme príjemné kancelárie v absolútnom centre mesta s dobrou dostupnosťou z každej strany Bratislavy (výber obedových výletov už ani nemôže byť lepší!).

Sme super tím. Máme sa radi, spolu športujeme, spolu obedujeme, spolu hráme kalčeto, šípky, futbal, volejbal, hádzanú 😉 a pomedzi to všetko pracujeme. Pozri si nás na Instagrame. https://www.instagram.com/basta_digital/

Mám záujem

Mám záujem