Basta digital

SEO špecialist(k)a

FormaFull-time

Platod 2000 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané21.10.2020

Basta digital je výkonnostná marketingová agentúra pre ambiciózne firmy. Zabezpečujeme komplexné potreby našich klientov v online reklame, SEO, analytike, výkonnostnom content a social marketingu.

Sme osvedčený partner v segmentoch financie (banky, poisťovne, sprostredkovatelia), automotive (importéri, díleri), zdravie a krása (kliniky, nemocnice, ambulancie), cestovný ruch (hotely, CK), ako aj pre B2B, ecommerce a lead gen.

Od roku 2006 pomáhame pri globálnom raste slovenských firiem a pri vstupe medzinárodných klientov na CEE trhy.

Našou víziou je dosahovať najvyššiu európsku úroveň v efektívnom využití výkonnostných kanálov.

V roku 2022 aj 2023 sme** Digitálna agentúra roka v kategórii Performance** a piata v celkovom rebríčku digitálnych agentúr!

Náplň práce

Od nového kolegu očakávame:

-samostatnú tvorbu SEO stratégií na TOP úrovni a ich následnú realizáciu aj pre veľké projekty (VUB, Tatra banka, UPC, Baumit, STILL, Popradské…)

-zapájanie sa do tvorby komplexných marketingových stratégií

-dohľad nad strategickým smerovaním klientských projektov s podporou Content tímu a juniornejších kolegov

-tvorbu SEO auditov obsahujúcich technickú, obsahovú, linkbuildingovú časť či analýzu kľúčových slov

-riadenie migrácie webov našich klientov

-priebežnú optimalizáciu zverených projektov

-pravidelnú prácu s analytickými, reportingovými nástrojmi a nástrojmi na sledovanie trendov vo vyhľadávaní

-tímovú spoluprácu so špecialistami s PPC, Content, UX zameraním

-linkbuilding – kreatívny, ale aj komunikácia s redakciami

-tvorbu mesačných reportov

-komunikáciu s programátormi

-komunikáciu s klientami pri predstavení a realizácii stratégie a reportovaní jej vplyvov

-zapojenie sa do optimalizácie interných SEO procesov a prinášanie inovácií

-vzdelávanie a rast po odbornej stránke

Požiadavky

Náš ideálny kolega/kolegyňa by mal(a) byť na slovo vzatý SEO expert. Hľadáme seniorného špecialistu, ktorého SEO baví a dokáže s nami rozoberať a vyskladať ideálne stratégie pre našich klientov.
Náš nový kolega/kolegyňa by mal(a):

-mať minimálne 3 roky skúseností v oblasti organického vyhľadávania s minimálne 1 rokom skúseností s realizáciou vlastných SEO stratégií pre klientov

-prichádzať s vlastnými riešeniami problémov, ktoré si dokáže obhájiť pred klientom či seniornými kolegami

-mať skúsenosti s analytickými nástrojmi (Google Analytics, Ahrefs, Google Data Studio, Google Search Console, Screamingfrog, príp. ďalšie), ktoré využíva na analýzu organického vyhľadávania a trendov, z ktorých vytvára data-driven odporúčania

-byť zbehlý v technickom SEO, HTML, CSS

-mať za sebou úspešné SEO projekty na case study leveli

-mať skúsenosti s migráciou webových stránok

-mať skúsenosti s prácou na projektoch veľkých značiek alebo rozsiahlych weboch

-mať skúsenosti s prezentáciou svojich výstupov a výsledkov pred klientom zorientovaným v SEO, resp. online marketingu

-mať excelentné organizačné schopnosti a zvládnuté projektové riadenie

-zvládať spolupracovať na dosahovaní výsledkov s programátormi na strane klienta

-využívať content marketing a rozumieť jeho vplyvu na organickú viditeľnosť

Skúsenosti a realizované projekty v nasledujúcich oblastiach sú výhodou:

-Content marketing (dobre sa umiestňujúci vlastný obsah, affiliate projekt)

-Webová analytika (Google Analytics, Google Tag Manager)

Ponúkame

Prácu na kampaniach pre lídrov vo svojom segmente (Slovak Lines, Albi, Sofia, DPD, UNIQA, Tatra banka, Hyundai, Wellness Hotel Patince…).

Výmenu know-how so zahraničnými partnermi Basta digital v CEE Digital Alliance (aj výmenné pobyty)

Intenzívnu podporu od Google vďaka statusu Kľúčový Premier Partner

Pracovisko v centre Bratislavy s možnosťou (neobmedzenej a dlhodobej) práce z domu

Pravidelné firemné športové aktivity a možnosť Multisport karty

Deň dovolenky navyše za každý odpracovaný rok

Prácu v tíme milých kolegov

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top