pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyNOVÉCenník

Go back Späť
RemoteMarketéri

Basta digital

Mid SEO špecialist(k)a

Mesto: Bratislava, Remote

Typ: Full-time

Plat: od 1000 €

Dátum pridania: 21.10.2020

Basta digital je výkonnostná marketingová agentúra pre ambiciózne firmy.

Zabezpečujeme komplexné potreby našich klientov v online reklame, SEO, analytike, výkonnostnom content a social marketingu.

Sme osvedčený partner v segmentoch financie (banky, poisťovne, sprostredkovatelia), automotive (importéri, díleri), zdravie a krása (kliniky, nemocnice, ambulancie), cestovný ruch (hotely, CK), ako aj pre B2B a lead gen.

Od roku 2006 pomáhame pri globálnom raste slovenských firiem a pri vstupe medzinárodných klientov na CEE trhy. Našou víziou je dosahovať najvyššiu európsku úroveň v efektívnom využití výkonnostných kanálov.

Náplň práce

Práca v tíme na (dlhodobých) projektoch pre zverených klientov zo Slovenska aj zahraničia (Maďarsko, Česká republika, Rakúsko, Nemecko…)

Delegovanie čiastkových výstupov na juniorov a stážistov, obsahových výstupov na Content marketingový tím

Vzdelávanie (aktívna účasť na interných tréningoch aj tréningoch so stredoeurópskou SEO špičkou a proaktívne sebavzdelávanie)

Požiadavky

Má preukázateľné skúsenosti a úspechy v aspoň 2 z nasledovných oblastí:

-SEO (technické SEO zručnosti, migrácia webu, HTML a syntax, analýza kľúčových slov, práca s dátami v OpenRefine, linkbuilding, ASO)

-Content marketing (dobre sa umiestňujúci vlastný obsah, affiliate projekt)

-Webová analytika (Google Analytics, Google Tag Manager)

Je dobrá / dobrý v time manažmente, cieľavedomá / cieľavedomý a hovorí po anglicky alebo v inom svetovom jazyku.

Ponúkame

Prácu na kampaniach pre lídrov vo svojom segmente (Slovak Lines, Albi, Sofia, DPD, UNIQA, Tatra banka, Hyundai, Wellness Hotel Patince…).

Výmenu know-how so zahraničnými partnermi Basta digital v CEE Digital Alliance (aj výmenné pobyty)

Intenzívnu podporu od Google vďaka statusu Kľúčový Premier Partner

Pracovisko v centre Bratislavy s možnosťou (neobmedzenej a dlhodobej) práce z domu

Pravidelné firemné športové aktivity a možnosť Multisport karty

Deň dovolenky navyše za každý odpracovaný rok

Prácu v tíme milých kolegov

Podobné joby (51)