Basta digital

content špecialistka / špecialista

FormaFull-time

Platod 1700 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané07.05.2021

Basta digital je výkonnostná marketingová agentúra pre ambiciózne firmy. Zabezpečujeme komplexné potreby našich klientov v online reklame, SEO, analytike, výkonnostnom content a social marketingu.

Sme osvedčený partner v segmentoch financie (banky, poisťovne, sprostredkovatelia), automotive (importéri, díleri), zdravie a krása (kliniky, nemocnice, ambulancie), cestovný ruch (hotely, CK), ako aj pre B2B, ecommerce a lead gen.

Od roku 2006 pomáhame pri globálnom raste slovenských firiem a pri vstupe medzinárodných klientov na CEE trhy.

Našou víziou je dosahovať najvyššiu európsku úroveň v efektívnom využití výkonnostných kanálov.

V roku 2022 aj 2023 sme** Digitálna agentúra roka v kategórii Performance** a piata v celkovom rebríčku digitálnych agentúr!

Náplň práce

  • Rozvoj webových portálov, tvorba obsahu ako blogy, PR a linkbuildingové články, ale aj náročnejších formátov pre top klientov ako Tatra banka, Hyundai, Uniqa, Popradské, ZP Dôvera a ďalších.
  • Tvorba textov do rôznych reklamných formátov.
  • Editácia a optimalizácia dodaného obsahu.
  • Tvorba obsahových stratégií.
  • Okrajovo správa sociálnych sietí.
  • Spolupráca na vlastnom marketingu agentúry.

Požiadavky

Si na slovo vzatý(á) expert(ka) na content? Baví ťa jeho tvorba, vieš poskladať pôsobivú stratégiu, napísať longform ale aj príspevok na sociálne siete? Si celkovo marketingový(á) nadšenec(nadšenkyňa)?

A ako bonus sa v práci nazývaš seniorom/seniorkou, aj keď na to nevyzeráš a vekom máš do dôchodku ešte ďaleko?

Okrem tohto všetkého si uvedomujes, že content je po slovensky obsah, longform neznamená len veľa slov, profil na sociálnych sieťach z teba nerobí špecialistu a si otravný(a) grammar nazi?

Už si odpovedal(a) aspoň na všetky otázky: „Áno!“? Tak možno hľadáme práve teba!

Ako sme si vysnívali nového kolegu / kolegyňu?

  • Máš aspoň 2 roky skúseností s content marketingom, copywritingom a/alebo v médiách.
  • Tvoril(a) si obsahové stratégie a publikačné plány.
  • Máš vysokú úroveň gramatiky a štylistiky.
  • Máš znalosť z olbasti SEO, ale to je skôr výhoda.
  • Orientuješ sa v oblasti financií, zdravia a/alebo si schopný(á) písať aj o technickejších témach.
  • Si dobrý(á) v time manažmente, cieľavedomý(á) a hovoríš po anglicky alebo v inom svetovom jazyku.

Ponúkame

Určite vieš o tom, že Basta digital je výkonnostná marketingová agentúra. Mohli by sme písať ďalej o našich oceneniach, členstvách a úspechoch. Bla, bla, bla… Ale to si nájdeš aj na našom webe, tak sa presvedč sám/sama.

Ale! My sa neskrývame len za nič nehovoriace frázy.
Sme skvelá partia mladých ľudí, ktorá sa rada stretáva v našej cool kancelárii v Dunaji ale aj mimo nej. Máme rôzne koníčky a je s nami zábava. To musíš zažiť!

Áno, tušíš správne. Vedľa našej kancelárie je legendárna Bohéma, KC Dunaj, v okolí nájdeš nekonečne veľa možností na obed, večeru, drink, kultúru. Vlastne na všetko.

Ak by si nás náhodou nechcel vidieť tak často, môžeš sa pridať k iným kolegom, ktorí pracujú čiastočne remote. Nemáme s tým žiadny problém. Ale prídeš nás pravidelne pozrieť, však? Však?

Vieme, že práca senior content špecialistu(ky) nie je nič pre slabé povahy. Ale nemusíš sa báť, sme tím a podržíme ťa. Rovnako sa budeme snažiť, aby si sa posúval(a) a rozvíjal(a) smerom, ktorý ti je najbližší.

A čo zase ponúkame my?

  • Prácu na kampaniach pre lídrov vo svojom segmente (Slovak Lines, Albi, Sofia, DPD, UNIQA, Tatra banka, Hyundai, Wellness Hotel Patince…). Ak máš záujem, pozri si aj naše prípadovky na Youtube.
  • Výmenu know-how so zahraničnými partnermi Basta digital v CEE Digital Alliance.
  • Intenzívnu podporu od Google vďaka statusu Kľúčový Premier Partner.
  • Pracovisko v centre Bratislavy s možnosťou (neobmedzenej) práce z domu.
  • Pravidelné firemné športové aktivity a možnosť Multisport karty.
  • Deň dovolenky navyše za každý odpracovaný rok.
  • Prácu v tíme milých kolegov.
  • Príjemné benefity od klientov.