Basta digital

Account manažér(ka)

FormaFull-time

Platod 1480 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované09.03.2023

Basta digital je výkonnostná marketingová agentúra pre ambiciózne firmy. Zabezpečujeme komplexné potreby našich klientov v online reklame, SEO, analytike, výkonnostnom content a social marketingu.

Sme osvedčený partner v segmentoch financie (banky, poisťovne, sprostredkovatelia), automotive (importéri, díleri), zdravie a krása (kliniky, nemocnice, ambulancie), cestovný ruch (hotely, CK), ako aj pre B2B, ecommerce a lead gen.

Od roku 2006 pomáhame pri globálnom raste slovenských firiem a pri vstupe medzinárodných klientov na CEE trhy.

Našou víziou je dosahovať najvyššiu európsku úroveň v efektívnom využití výkonnostných kanálov.

V roku 2022 aj 2023 sme** Digitálna agentúra roka v kategórii Performance** a piata v celkovom rebríčku digitálnych agentúr!

Náplň práce

Rodina Basta digital chce rozšíriť svoj tím o novú Account manažérku alebo nového Account manažéra. Ak hľadáš novú prácu alebo nový impulz pre svoj príbeh, a ak sa nájdeš nasledujúcich vetách – tak hľadáme práve Teba 🙂

Chcem prácu, kde budem:

  • plánovať a manažovať projekty najmä z oblastí SEO, PPC, content, analytika, email marketingu,
  • podieľať sa na tvorbe nových služieb a skúšať nové veci v oblasti digi marketingu
  • súčasťou tímu, ktorý získava medzinárodné ocenenia a je 1 medzi performance agentúrami,
  • spoľahlivým kontaktným bodom pre jednotlivé oblasti online marketingu,
  • komunikovať s klientmi a kultivovať vzťahy s nimi,
  • spolu s kolegami navrhovať inovatívne riešenia,
  • mať možnosť rozvíjať svoje vedomosti nielen v online marketingu a kariérne rásť.

Ak sme ťa už nalomili, nemusíme ďalej písať ódy, ideme rovno na vec.

Čo bude tvojou náplňou práce?

  • Práca v tíme na (dlhodobých) projektoch pre zverených klientov zo Slovenska aj zo zahraničia (Maďarsko, Česká republika, Poľsko, …),
  • budovanie vzťahu a komunikácia s klientmi s cieľom zabezpečiť hladkú spoluprácu a výmenu informácií medzi ním a tímom,
  • predaj a rozširovanie spolupráce s existujúcimi klientmi a vyhodnocovanie efektívnosti spoluprác,
  • riadenie projektových tímov najmä z oblastí SEO, PPC, content, analytika, email marketing,
  • Administratívne úlohy, najmä riadenie fakturácie a reporting, nielen pri ktorých sa budeš spoliehať na nástroje ako SCORO, balík GSuite, Superfaktúru či náš vlastný Overseer.

Požiadavky

Si organizačný guru a volajú ti kamaráti ak potrebujú vyriešiť akýkoľvek problém?
Máš talent na komunikáciu a dokážeš sa “zakecať” aj s náhodným okoloidúcim?
V práci si organizovaný(á) a i nákupný zoznam si píšeš do úhľadných TO-DOčiek?

Si na správnom mieste!

Ako sme si vysnívali nového kolegu / kolegyňu?

  • Máš skúsenosti z online marketingu a znalosť pojmov ako PNO či ROAS sú však veľkou výhodou. Ak absentujú, v začiatkoch ťa podporia naši špičkoví konzultanti.
  • Si pre klientov partnerom a nezľakneš sa ani veľkých značiek.
  • Exceluješ v:
    -projektovom manažmente a dokážeš si na jednotku zorganizovať čas,
    -komunikácii,
    -predaji.
  • Si cieľavedomá / cieľavedomý a hovoríš po anglicky alebo iným svetovým jazykom.

Ponúkame

Určite vieš o tom, že Basta digital je výkonnostná marketingová agentúra. No vedel(a) si, že sme získali výhru RETAIL CONTENT CAMPAIGN OF THE YEAR na European Content Awards a že sme 1 performence marketingová agentúra na Slovensku?

Sme skvelá partia mladých ľudí, ktorá sa rada stretáva v našej cool kancelárii pri Račianskom mýte, ale aj mimo nej. Máme rôzne koníčky a je s nami zábava. To musíš zažiť!

Vieme, že práca account manažéra(ky) nie je nič pre slabé povahy, zvládať riadiť tím, dohliadať na úlohy a postarať sa o spokojnosť náročných klientov je výzva. Ale nemusíš sa báť, sme tím a podržíme ťa. Rovnako sa budeme snažiť, aby si sa posúval(a) a rozvíjal(a) smerom, ktorý ti je najbližší.

Čo ponúkame my?

  • Prácu na kampaniach pre lídrov vo svojom segmente (Slovak Lines, Albi, DPD, UNIQA, Tatra banka, Hyundai,…). Ak máš záujem, pozri si aj naše prípadovky na Youtube,
  • rozvoj v smere, ktorý ti bude najbližší (stratég / konzultant, speaker na konferenciách…),
  • vzdelávanie vo všetkých oblastiach online marketingu,
  • podpora konzultantov s viac než 15-ročnými skúsenosťami v oblasti digitálneho marketingu.,
  • tím milých kolegov, ale hlavne profesionálov, na ktorých sa môžeš pri svojej práci spoľahnúť,
  • výmenu know-how so zahraničnými partnermi Basta digital v CEE Digital Alliance,
  • pravidelné firemné aktivity a možnosť Multisport karty,
  • k základným 20 dňom dovolenky navyše 1 deň dovolenky za každý odpracovaný rok a 3 sick days. (To platí pre živnostníkov aj TPP),
  • Príjemné benefity od klientov.