pretlak

+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Non-Tech

Ponuka je pozastavená

ACCOUNT MANAŽÉR(KA)

Basta digital

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 1100 €

Dátum pridania: 12.05.2020

Basta digital je výkonnostná marketingová agentúra pre ambiciózne firmy.

Zabezpečujeme komplexné potreby našich klientov v online reklame, SEO, analytike, výkonnostnom content a social marketingu.

Sme osvedčený partner v segmentoch financie (banky, poisťovne, sprostredkovatelia), automotive (importéri, díleri), zdravie a krása (kliniky, nemocnice, ambulancie), cestovný ruch (hotely, CK), ako aj pre B2B a lead gen.

Od roku 2006 pomáhame pri globálnom raste slovenských firiem a pri vstupe medzinárodných klientov na CEE trhy. Našou víziou je dosahovať najvyššiu európsku úroveň v efektívnom využití výkonnostných kanálov.

Náplň práce

Požiadavky

Má preukázateľné skúsenosti a úspechy v nasledovných oblastiach:

Ponúkame

Mám záujem

Podobné joby (2)

Customer Care Specialist

Ahoy Career

Mesto: Warszawa

Typ: Full-time

Plat: 1100 — 1200 €

Executive Personal Assistant

LIČI AD

Typ: Full-time

Plat: 900 — 1300 €

Tlačenka