Basta digital

Office manažérka/manažér

MestoBratislava

FormaPart-time

Platod 650 €

Úroveň

Aktualizované03.05.2023

Basta digital je výkonnostná marketingová agentúra pre ambiciózne firmy. Zabezpečujeme komplexné potreby našich klientov v online reklame, SEO, analytike, výkonnostnom content a social marketingu.

Sme osvedčený partner v segmentoch financie (banky, poisťovne, sprostredkovatelia), automotive (importéri, díleri), zdravie a krása (kliniky, nemocnice, ambulancie), cestovný ruch (hotely, CK), ako aj pre B2B, ecommerce a lead gen.

Od roku 2006 pomáhame pri globálnom raste slovenských firiem a pri vstupe medzinárodných klientov na CEE trhy.

Našou víziou je dosahovať najvyššiu európsku úroveň v efektívnom využití výkonnostných kanálov.

V roku 2022 aj 2023 sme** Digitálna agentúra roka v kategórii Performance** a piata v celkovom rebríčku digitálnych agentúr!

Náplň práce

  • vybavovanie firemnej pošty a administratívnych záležitostí (zakladanie zmlúv, vybavovanie na úradoch a pod.)
  • nahadzovanie údajov a dokladov do účtovného systému
  • príprava podkladov pre mzdy a cestovné príkazy
  • starostlivosť o kávovar a umývačku riadu
  • príprava občerstvenia pre kolegov a klientov (džbány s vodou, káva, čaj)
    dohľad na upratovaciu službu
  • vybavovanie nákupov do firmy (káva, kancelárske potreby, potraviny)
  • organizácia firemných podujatí (klientske udalosti, tím buildingy)

*Ide o part time (6-hodinový úväzok) pozíciu.
*Práca je vhodná aj pre rodiča po materskej

Požiadavky

*Administratívne zručnosti (základná práca s počítačom – e-maily, písanie textov, skenovanie pričom skúsenosť s prácou s účtovným systémom a tabuľkami je výhoda)
*Organizačné zručnosti (nebáť sa zdvihnúť telefón a vybaviť, čo treba)
*Zmysel pre poriadok a starostlivosť (ochota potešiť kolegov či klientov prípravou džbánov s vodou, schopnosť spríjemniť pracovné prostredie ostatným)

Ponúkame

  • Robíme v centre Bratislavy – máme príjemné kancelárie v absolútnom centre mesta s dobrou dostupnosťou z každej strany Bratislavy (výber obedov už ani nemôže byť lepší!).
  • Milí kolegovia, pozri si nás na Instagrame.
  • V práci máme dobrú kávu a možnosť navštevovať hodiny angličtiny s native speakerkou. Keď potrebuješ, môžeš si požičať bicykel z firemného bikesharingu.