Basta digital

Account Manager

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané10.05.2021

Basta digital je výkonnostná marketingová agentúra pre ambiciózne firmy. Zabezpečujeme komplexné potreby našich klientov v online reklame, SEO, analytike, výkonnostnom content a social marketingu.

Sme osvedčený partner v segmentoch financie (banky, poisťovne, sprostredkovatelia), automotive (importéri, díleri), zdravie a krása (kliniky, nemocnice, ambulancie), cestovný ruch (hotely, CK), ako aj pre B2B, ecommerce a lead gen.

Od roku 2006 pomáhame pri globálnom raste slovenských firiem a pri vstupe medzinárodných klientov na CEE trhy.

Našou víziou je dosahovať najvyššiu európsku úroveň v efektívnom využití výkonnostných kanálov.

V roku 2022 aj 2023 sme** Digitálna agentúra roka v kategórii Performance** a piata v celkovom rebríčku digitálnych agentúr!

Náplň práce

  • Práca v tíme na (dlhodobých) projektoch pre zverených klientov zo Slovenska aj zahraničia (Slovensko, Maďarsko, Česká republika, Rakúsko, Nemecko...)

  • Komunikácia s klientmi pre zabezpečenie hladkej spolupráce a výmeny informácií medzi klientom a tímom

  • Riadenie projektového tímu

Požiadavky

Náš ideálny kolega/kolegyňa by mal(a) byť ostrieľaný account manager, ktorý s nami posunie spoluprácu s klientmi na novú úroveň. Hľadáme seniorného špecialistu, ktorý bude pre klientov partnerom a poradí si aj s veľkými značkami.

Mal(a) by mať preukázateľné skúsenosti a úspechy v aspoň jednej z nasledovných oblastí:

  • Aspoň 2 roky skúseností na rovnakej alebo podobnej pozícii.

  • Komunikácia s klientami v jednej z oblastí – reklama, marketing, PR, webdizajn.

  • Je pre klientov partnerom a poradí si aj s veľkými značkami.

  • Má znalosti z oblasti digitálneho marketingu. Rozumie pojmom ako ROI či ROAS.

  • Exceluje v projektovom manažment a dokáže si na jedničku zorganizovať čas.

Je cieľavedomá / cieľavedomý a hovorí po anglicky alebo iným svetoým jazykom.

Ponúkame

  • Prácu na kampaniach pre lídrov vo svojom segmente (Slovak Lines, Albi, Sofia, DPD, UNIQA, Tatra banka, Hyundai, Wellness Hotel Patince…).

  • Výmenu know-how so zahraničnými partnermi Basta digital v CEE Digital Alliance

  • Intenzívnu podporu od Google vďaka statusu Kľúčový Premier Partner

  • Pracovisko v centre Bratislavy s možnosťou (neobmedzenej a dlhodobej) práce z domu

  • Pravidelné firemné športové aktivity a možnosť Multisport karty

  • Deň dovolenky navyše za každý odpracovaný rok

  • Prácu v tíme milých kolegov