Go back Späť

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1300 — 2000 €

Dátum pridania: 22.10.2019

Basta digital je výkonnostná marketingová agentúra pre ambiciózne firmy. Naše tri tímy sú zložené z rôznych špecialistov, ktorí spoločne zabezpečujú komplexné potreby našich klientov v online reklame, SEO, analytike, výkonnostnom content a social marketingu. Našou víziou je dosahovať najvyššiu európsku úroveň v efektívnom využití výkonnostných kanálov.

Náplň práce

Požiadavky

Máš preukázateľné skúsenosti a úspechy v nasledovných oblastiach?
*Komunikácia s klientami v jednej z oblastí: reklama, marketing, PR, webdizajn

Si dobrá / dobrý v time manažmente, cieľavedomá / cieľavedomý a hovoríš po anglicky alebo v inom svetovom jazyku?

Tak sa nám ozvi!

Ponúkame

Mám záujem

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku