Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior PHP programátor

bart.sk

Mesto: Košice

Typ: Full-time

Plat: 1500 — 1800 €

Dátum pridania: 06.09.2019

Už od roku 1997 sa venujeme webovým riešeniam. Neustále sledujeme nové technológie a v online prostredí objavujeme nekonečné príležitosti pre inovácie. Snažíme sa robiť veci najlepšie ako vieme a našou prácou prinášame nové digitálne zážitky.

Pozri si na vybraných prípadových štúdiach ako navrhujeme dizajn, programujeme a tvoríme: https://www.bart.sk/pripadove-studie

A neprehliadni neformálne informácie o nás na https://blog.bart.sk/kategoria/bartania. Tu sa dozvieš niečo viac o našich teambuildingoch ale aj o tom ako sa informatici pobili a kto bitku vyhral.

Náplň práce

Na moderný web sa pozeráme ako na aplikáciu, ktorú tvorí backend a frontend.

Backend poskytuje dáta pre frontend a spracováva biznis logiku aplikácie. RESTfull server ako webslužbu programujeme v Pythone, PHP alebo v Node.js. Dátovú vrstvu tvorí: MariaDB, PostgreSQL alebo MongoDB. Na cachovanie používame Redis.

Frontend vnímame ako single-page aplikáciu, kde najčastejšie využívame React a Angular.

Na niektorých ecommerce riešeniach pracujeme stále aj s klasickými technológiami ako PHP, mySQL, a postgreSQL.

Ako vývojové prostredie používame niektorý z nástrojov od JetBrain alebo Visual Studio Code. Najčastejšie buildujeme Webpackom a automatizujeme Jenkinsom.

Na testovanie používame: Testrail, BrowserStack a Selenium.

Komunikujeme cez Slack, Gitlab a Jiru.

Požiadavky

Pri tvorbe moderného webu sa bez znalosti XHTML, CSS a JavaScriptu určite nezaobídeš. Očakávame zvládnutie základov objektového programovania. Potrebuješ mať schopnosť učiť sa nové veci a aktívny prístup k vývoju aplikácii.