Barney Studio

Seniorný kreatívny dizajnér

MestoBratislava

FormaPart-time

Platod 800 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané26.11.2021

To, kto sme, a aká je naša misia, je jednoduché: sme multidisciplinárne brandingové štúdio, ktoré mení dobré značky na skvelé.

Tvoríme svetové názvy, dizajn, branding a aktivačné kampane, ktoré rezonujú s firemnou víziou a misiou. Aktivujeme zákazníkov na tých správnych miestach. V Barney Studio vieme, ako spraviť značky úspešnými a bohatými, a teba spokojným / spokojnou.

Pracuj s nami pre najlepších (globálny Red Bull, Sedita, EssilorLuxottica, Niké, UNIQA), máme pre teba miesto, kde budeš vždy vypočutý/á, akceptovaný/á a kde sa budeš za každých okolností dobre cítiť.

Náplň práce

Do Barney nám stále prúdia nové a nové úlohy, preto budeme radi, ak cez Pretlak spoznáme šikovného a rýchleho dizajnéra alebo dizajnérku. :)

Dôležité je povedať, že hľadáme dizajnéra, ktorý sa k nám pridá na part-time a možno v blízkej budúcnosti spolupráca prerastie do full-time. Potrebujeme pomoc na cca 60 - 80 hodín mesačne.

Staral/a by si sa o pomerne širokú skladbu zadaní:

  • Bežné denné menšie zadania - sociálne siete, leták do printu, banner na web, moodové vizuály k rôznym témam a do rôznych umiestnení,,

  • DTP zadania rôznych typov (online aj offline),

  • tvorba prezentácií,

  • a čo ďalšie príde.

Požiadavky

V Barney si zakladáme na kvalite výstupov - máme prepracovaný kontrolný proces všetkého, čo od nás vyjde. Preto by si mal/a mať:

  • Schopnosť sa ešte raz s odstupom pozrieť na svoj výstup, aby si ho odovzdal/a tak, aby spĺňal náročné kritériá nášho kreatívneho štúdia,

  • ovládať bežné nástroje balíka Adobe (Photoshop, InDesign, Illustrator),

  • vedieť dať výstupom invenciu, teda nerobiť len to, čo sa nadiktuje, ale vložiť vlastný podpis (v rámci mantinelov klienta, samozrejme),

  • schopnosť pracovať samostatne, nebudeme ťa mikromanažovať, ak budeš dobrý/á,

  • oplatí sa vedieť z každého rožka troška, aby si si pomohol / pomohla, keď je treba, na pomoc sú ale, samozrejme, k dispozícii aj naši kolegovia.

Ponúkame

V Barney poskytujeme jednu ultimátnu výhodu, a tou je VOĽNOSŤ. Okrem toho sú tu aj ďalšie pridružené benefity:

  • Žiadny mikromanažment,

  • v rámci situácie a možností čo najväčšia pohoda, pretože vtedy sa človeku pracuje najlepšie,

  • prácu na najväčších svetových a slovenských klientoch (globálny Red Bull, Novartis, Niké, DirectShifts a ďalší),

  • skvelá komunikácia a organizovanosť, ako aj time management,

  • skúsený tím kolegov, ktorí ťa podržia v rámci naozaj priateľského kolektívu,

  • nepovinné teambuildingy, buď prosto sám / sama sebou.

Sme LGBTQ friendly, aktívne podporujeme komunitu.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top