pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Kontakt

Barney Studio

Senior Kreatívny Copywriter / Ideamaker

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1300 €

Typ: Faktúra

Dátum pridania: 19.08.2021

Každý deň od 6:30 (TO NIE JE ZAČIATOK TVOJEJ PRACOVNEJ DOBY) pracujeme na tom, aby sme pomohli firmám vytvoriť skvelý vzťah s ich zákazníkmi, zamestnancami a okolím. Malým aj väčším značkám, startupom a korporáciám tým dodávame skvelý pocit, vysokú lojalitu a tým im prinášame viac peňazí. O kvalitu sa u nás stará výhradne skúsený tím seniorov.

A aby sme nezabudli, pod hlavičkou nášho vydavateľstva Barney začíname vydávať top knihy z oblastí marketingu, reklamy a kreativity.

Náplň práce

U nás v kreatívnom štúdiu Barney obsadzujeme pozíciu venovanú primárne kreatíve, ideamakingu, copywritingu. Potešíme sa, ak ti nerobí problém pripraviť nejaký ten status alebo storku na sociálne siete a teda tvorbe obsahu na FB, IG, Li a iné. 🤗 Časom táto pozícia môže prerásť práve k pozícii kreatívneho riaditeľa / riaditeľky. Skvelé by bolo, keby si sa trošku orientoval/a aj v performance na sociálnych sieťach, ale nie je to podmienka.

Máme širokú skladbu klientov prakticky z celého sveta, preto ti u nás nehrozí nedostatok práce alebo, nedajbože, nuda.

Požiadavky

Skvele sa u nás uplatníš, ak:

  • Si orientovaný/á na spoľahlivosť a precíznosť.
  • Ti netrvá vytvoriť kreatívu k jednému príspevku niekoľko hodín.
  • Máš neopozerané nápady, ktoré majú potenciál dobre fungovať.
  • Vieš dobre fungovať samostatne, pretože my ti určite nebudeme „nakúkať“ cez plece na to, čo robíš.
  • Zároveň vieš dobre pracovať aj v tíme, pretože reklama si to často žiada.
  • máš 100 % gramatiku a dokonalú znalosť slovenského jazyka.
  • Sa dohovoríš anglicky - angličtina je u nás povinnou jazdou, nemusí byť na native úrovni, ale mal/a by si sa vedieť dohovoriť s kolegom / kolegyňou, prípadne, raz za čas, aj s klientom.
  • Dokážeš pri ad-hoc zadaniach fungovať rýchlo.
  • Myslíš koncepčne, teda nepozerať sa na zadanie len ako na „vytvorenie príspevku“, ale zabezpečiť, aby korešpondoval aj s ďalšími aktivitami značky aj mimo sociálnych sietí.

Ponúkame

  • Pokojne buď introvert alebo aj extrovert – budeme ťa brať takého / takú, aký / á si.
  • Nemáme povinné teambuildingy, nikto sa na teba neurazí, ak niekam neprídeš.
  • U nás môžeš byť sám sebou, ak máš rád / rada čipsy, radi ti ich prinesieme, ak monsteru, budeš ju tu mať. Ak ti ide o to, aby si sa realizoval/a na skvelých zadaniach pre nadnárodných aj menších klientov, tak sa tu pravdepodobne budeš cítiť dobre.
  • ŽIADNY MIKROMANAŽMENT. Budeš mať autonómnosť, ktorú ti nikto nebude neustále komentovať.
  • Prístup k vzdelávaniu, či už videokurzy, mentori, lektori... Vyberieš si.
  • Naša skromná knižnica s knihami o reklame, kreatíve a iných.
  • Neobmedzené cestovanie (nad rámec dovolenky, ktorá je, samozrejme, bez počítača aj mobilu)
  • Prácu na projektoch pre globálny Red Bull, Novartis, svetové startupy, ale aj množstvo ďalších.