Barney Studio

Client Service Executive / Project manager

FormaFull-time

Plat1800 — 2000 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované07.12.2023

To, kto sme, a aká je naša misia, je jednoduché: sme multidisciplinárne brandingové štúdio, ktoré mení dobré značky na skvelé.

Tvoríme svetové názvy, dizajn, branding a aktivačné kampane, ktoré rezonujú s firemnou víziou a misiou. Aktivujeme zákazníkov na tých správnych miestach. V Barney Studio vieme, ako spraviť značky úspešnými a bohatými, a teba spokojným / spokojnou.

Pracuj s nami pre najlepších (globálny Red Bull, Sedita, EssilorLuxottica, Niké, UNIQA), máme pre teba miesto, kde budeš vždy vypočutý/á, akceptovaný/á a kde sa budeš za každých okolností dobre cítiť.

Náplň práce

  • Komunikácia s klientmi na dennej báze,
  • rozdeľovanie úloh jednotlivým členom tímu,
  • zadávanie jednotlivých úloh, či už z kreatívy, performance, dizajnu alebo iných podľa vyťaženosti a ďalších atribútov jednotlivých členov tímu,
  • kontrola splnenia zadania, teda či výstup sedí so vstupom (predtým, než ho odošleš, ho skontroluješ a v prípade potreby vrátiš prerobiť / dorobiť),
  • pravidelná návšteva klientov, obedy, občas večere, účasť na brainstormingoch pri tvorbe nových výstupov, a to nielen na Slovensku, ale aj v Rakúsku alebo inde v zahraničí,
  • denná exekutíva v brandingovom štúdiu, podať pomocnú ruku členom tímu, ktorí to potrebujú.

Požiadavky

  • Skúsenosti na obdobnej pozícii (ideálne v reklame / médiách / kreatíve, ale nie je to podmienkou),
  • skvelé organizačné schopnosti, schopnosť viesť projekty / projekty, a to nielen z reklamy / kreatívy / médií, ale aj v rámci IT alebo eventy,
  • prichádzanie s novými myšlienkami a nápadmi (proaktivita), ktoré majú potenciál zlepšiť výsledky klienta v rôznych smeroch,
  • nebáť sa volať a zdvíhať telefóny, skvelá gramatika, dobré "people skills", a. k. a. "being easy to work with" – veľmi podceňovaná vlastnosť,
  • schopnosť strážiť si deadliny, rozdeľovať úlohy,
  • nebrať sa vážne, ale aj si vedieť zažartovať, jednoducho byť príjemný/á a dôsledný/á.

Ponúkame

  • Prácu na projektoch pre Niké, UNIQA, Sedita, svetové startupy, a iných.
  • Autonómnosť. Neradi sa neustále staráme do toho, čomu veríme, že sa o to postaráš. Okrem toho ti časom ponúkame možnosť rastu do pozície Client Service Director a neskôr COO.
  • Pokojne buď introvert alebo extrovert – budeme ťa brať takého / takú, aký / á si.
  • Nemáme povinné teambuildingy, nikto sa na teba neurazí, ak sa ti nikam nebude chcieť ísť.
  • U nás môžeš byť sám sebou. Ak ti ide o to, aby si sa realizoval/a na skvelej práci pre nadnárodných aj lokálnych klientov, tak sa tu pravdepodobne budeš cítiť dobre.
  • ŽIADNY MIKROMANAŽMENT. Budeš mať autonómnosť, ktorú ti nikto nebude neustále komentovať.
  • Prístup k vzdelávaniu, či už videokurzy, mentori, lektori... Vyberieš si.
  • Naša skromná knižnica s knihami o reklame, kreatíve a iných.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top