Go back Späť
Dizajnéri

Grafický dizajnér

Barney Agency

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 600 — 800 eur

Dátum pridania: 28.02.2019

Barney Agency je koncepčná agentúra, ktorá sa zameriava na content a design všetkých druhov. Sme menšia, osobne orientovaná agentúra, v ktorej prím hrá kvalita a nie kvantita, kde nie sú povinné teambuildingy a kde sa budeš dobre cítiť.

Mnohí nás pre náš prístup považujú za slow agency - veci síce robíme rýchlo, ale svedomito a z kvalitných "surovín". Milujeme pekný dizajn, funkčné veci a dobrý marketing.

Fungujeme približne rok, náš tím ale tvoria kreatívci, ktorí toho v marketingu stihli už naozaj dosť. Veríme, že medzi klientom (partnerom) a agentúrou, ale aj medzi ľuďmi v tíme, musí vládnuť príjemná atmosféra a dobrá chémia. Iba vtedy to celé funguje na 100 %.

Náplň práce

Sme hlavne design a content agentúra, robíme ale aj stratégie a celé kampane. Práve preto bude tvoja práca naozaj "z každého rožka troška". Trochu printu, trochu offlineu, onlineu, občas nejaký ten webdesign, motion design - nudiť sa určite nebudeš.

Tým, že sme malá agentúra so 7 ľuďmi, niekedy je to trošku také, že každý robí všetko, snažíme sa to však s mierou krotiť a časom sa v rámci firmy úlohy viac rozdelia. Ak hľadáš miesto, kde budeš patriť, kde sa budeš dobre cítiť a kde je osobná, ba priam až rodinná atmosféra, tak poď k nám. :)

Požiadavky

Hľadáme niekoho, kto nechce ísť do veľkej agentúry a chce sa rýchlo vyšvihnúť po kariérnom rebríčku. Niekoho, kto sa chce stať art directorom (alebo kto ním už je), prípadne človeka, ktorý bude viesť grafické oddelenie. Pracovať budeš s naozaj šikovnými dizajnérmi a grafikmi, takže by pre teba mala byť radosť viesť ich. :)

- Nemáme na teba veľké požiadavky, stačí nám, keď budeš dobrý v grafike alebo dizajne ako takom, budeš mať koncepčné myslenie a budeš vedieť pracovať aj samostatne, teda dať kreativitu z vlastnej hlavy tam, kam je treba.
- Nehľadáme niekoho, kto bude robiť to, čo mu niekto povie, ale človeka, ktorý si to bude leadovať a bude prichádzať s nápadmi, ako a čo urobiť v rámci dizajnu lepšie.
- Mal by si ovládať všetky bežné grafické programy, ak ťa baví (alebo vieš) aj niečo s videom, o to lepšie

Ponúkame

- Vždy príjemný prístup z našej strany.
- Dobrá a pohodová atmosféra, kde si všetci navzájom pomáhame.
- Zatiaľ nemáme PS4, XBOX ani kalčeto a zrejme ho ani mať nikdy nebudeme. Náš biznis robíme preto, lebo nás baví a pretože chceme našim partnerom odovzdávať naše know-how, nie preto, aby sme mohli na Instagram dávať storky z toho, ako sa u nás skvelo bavíme.
- Vždy NEPOVINNÉ teambuildingy, ale aj tie stoja za to.
- Občerstvenie vo forme prekvapení od našej accountky Simi - často sa ti stane, že ti na stole pristane pohár s nakrájaným ovocím, Kinderká, francúzska nátierka a čokoľvek iné.
- Nezabúdaj: uvedená mzda je len dočasná, aktuálne výrazne rastieme, takže je tu skorý potenciál na adekvátne ohodnotenie.

Mám záujem

Mám záujem