FORBES

Sales Manager vo Forbes Slovensko

MestoBratislava

FormaFreelance

Platod 1190 €

Úroveň

Pridané21.05.2021

Forbes magazín v tlačenej, ale aj online verzii predstavuje biznis ako dôležitú súčasť života, prináša inšpiratívne príbehy slovenských aj zahraničných podnikateľov a ďalších úspešných ľudí z biznisu i iných oblastí života. Podporuje podnikateľov, ale aj fyzické osoby a prináša príbehy tých, ktorí by mali byť videní. Naším cieľom je ukazovať cestu a motiváciu, ako veci meniť k lepšiemu a prinášať čitateľom „Návod na úspech“.

Pracuj s nami aj ty pre svetový lovebrand, viac ako 100-ročnú ikonickú značku a zároveň celosvetovo najčítanejší biznis magazín. Garantujeme zaujímavé stretnutia a networking s inšpiratívnymi ľuďmi, ktorých myšlienky a príbehy ťa posunú ďalej. Vo Forbes vieme, že byť hrdý na svoju prácu a tešiť sa z nej, sa dá.

Náplň práce

Hľadáš zmenu a novú výzvu? Chceš pracovať pre mediálny lovebrand, 100-ročnú ikonickú značku, a zároveň celosvetovo najčítanejší biznis magazín? Chceš sa stretávať s inšpiratívnymi ľuďmi, ktorých myšlienky a príbehy ťa posunú ďalej? Chceš byť hrdý na svoju prácu a tešiť sa z nej každý deň?
Vo Forbes Slovensko ponúkame príležitosť pre dynamického obchodníka, ktorého baví predaj, stretávanie sa s ľuďmi, má zmysel pre systematickú prácu, rácio, vášeň pre obchod a hlavne rád uzatvára kvalitné dealy. Je to pozícia, v rámci ktorej obchodník spravuje portfólio klientov z rôznych oblastí a predáva im všetky inzertné, prezentačné a partnerské formáty Forbes na Slovensku. Jedná sa o inzerciu/projekty natívnej reklamy v tlačenom vydaní Forbes, v onlinovej verzii, a zároveň aj partnerské balíky na podujatia Forbes.

• predaj a správa klientského kmeňa zhruba 100+ klientov s možnosťou ďalšej akvizície

• pravidelné oslovovanie/komunikácia s nimi, dohadovanie celoročných spoluprác, práca na ad hoc báze

• celkové zobchodovanie a realizácia objednávok/zmlúv

• kontrola realizácie plnenia

• vnútro-firemná komunikácia ohľadom dohodnutých obchodov

• práca s vnútro-firemným objednávkovým a evidenčným systémom

• vzťahový management so svojim klientským kmeňom

• zodpovednosť za plnenie plánu voči obchodnému riaditeľovi s príslušným percentuálnym bonusovým ohodnotením

Požiadavky

• skúsenosť s obchodníckou činnosťou min. 2 roky

• skúsenosť s predajom online formátov veľkou výhodou
• skúsenosť s predajom mediálneho a sponzorského priestoru výhodou

• práca je vhodná pre skúseného obchodníka s históriou práce v médiách, ale aj človeka s obchodníckou skúsenosťou mimo médií
• húževnatosť, komunikatívnosť, schopnosť vyjednávať, prioritizovať úlohy a organizovať si svoju obchodnícku prácu tak, aby dlhodobo dosahoval stanovený level produkcie

Ponúkame

Priateľské a dynamické pracovné prostredie, práca pre prestížnu značku, možnosť osobného rastu, flexibilný pracovný čas, stretnutia so zaujímavými ľuďmi na podujatiach Forbes, spoluvytváranie mediálneho lovebrandu.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top