FORBES

Redaktor

FormaFull-time

Platod 1500 €

Úroveň

Pridané06.05.2021

Forbes magazín v tlačenej, ale aj online verzii predstavuje biznis ako dôležitú súčasť života, prináša inšpiratívne príbehy slovenských aj zahraničných podnikateľov a ďalších úspešných ľudí z biznisu i iných oblastí života. Podporuje podnikateľov, ale aj fyzické osoby a prináša príbehy tých, ktorí by mali byť videní. Naším cieľom je ukazovať cestu a motiváciu, ako veci meniť k lepšiemu a prinášať čitateľom „Návod na úspech“.

Pracuj s nami aj ty pre svetový lovebrand, viac ako 100-ročnú ikonickú značku a zároveň celosvetovo najčítanejší biznis magazín. Garantujeme zaujímavé stretnutia a networking s inšpiratívnymi ľuďmi, ktorých myšlienky a príbehy ťa posunú ďalej. Vo Forbes vieme, že byť hrdý na svoju prácu a tešiť sa z nej, sa dá.

Náplň práce

Ak ťa zaujímajú témy ako realitný biznis, hypotekárne úvery či luxusné nehnuteľnosti, vieš písať nielen pútavé texty, ale aj titulky, máš prehľad v developerských projektoch, je ti značka Forbes srdcu blízka a spĺňaš aj ďalšie požiadavky uvedené nižšie, ozvi sa nám. Moderátorské schopnosti môžu byť tvojou veľkou výhodou.

Práca zahŕňa:

tvorbu autorských textov,
prípravu špeciálnych materiálov do printu aj online,
sledovanie aktuálneho diania v danej téme,
prinášanie nových tém,
online pokrytie Forbes podujatí,
moderovanie vybraných podujatí,
zúčastňovanie sa na aktivitách organizovaných Forbesom,