Bachledka Ski & Sun

On-line marketingový špecialista (sociálne siete, web, PPC)

MestoŽdiar

FormaFull-time

Platod 1000 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané07.05.2021

Pracujte tam, kde iní dovolenkujú
BACHLEDKA Ski & Sun patrí už niekoľko rokov medzi najrýchlejšie sa rozvíjajúce strediská cestovného ruchu na Slovensku. Pri každodennej práci sa usilujeme skvalitňovať poskytované služby tak, aby sa u nás návštevníci cítili komfortne a radi sa vracali. Vďaka vízii nášho manažmentu, odbornosti a usilovnosti našich zamestnancov pribúdajú v stredisku každý rok nové atrakcie a služby. Od zamestnancov očakávame, že budú profesionálnymi a kompetentnými partnermi pre našich klientov. Hľadať riešenia a nie problémy, k svojej práci sa stavať zodpovedne a k zákazníkom s úctou a úsmevom. Prácu každého človeka si vážime, pretože celok funguje dobre len vtedy, ak spoľahlivo fungujú všetky jeho časti. Žiaden zamestnanec pre nás nie je iba číslo, každá pozícia je dôležitá a každý nápad vypočutý. Ľudia a dobrý pracovný kolektív hrajú jednu z najdôležitejších hodnôt našej firmy.

Náplň práce

Denne budete tvoriť lákavý obsah na sociálnych sieťach. Nebude to žiadna nuda, nemusíte lákať na bankové produkty či poistenie. V Bachledke totiž predávame zážitky a radosť – z pobytu v prírode, chvíľ strávených s rodinou, jazdy na lyžiach, dobrého jedla s krásnym výhľadom či adrenalínu. Bachledka chce prinášať pocit šťastia a Vašou úlohou ho bude sprostredkovať ďalej. Budete spravovať viaceré profily našich projektov ako Bachledka Ski & Sun, Chodník korunami stromov Bachledka, Panorama Bachledka, Penzión SKI Jezersko a iné. Pod Vašou správou budú naše Facebook, Instagram, Google, Youtube i Tripadvisor účty. Aby sa zaujímavý obsah, ktorý vytvoríte dostal k čo najväčšiemu počtu potencionálnych zákazníkov, podporíte ho platenou reklamou i rôznymi reklamnými spoluprácami. Návštevníkov však nepresvedčia len sociálne siete, preto ich pozornosť budete smerovať na naše webové stránky, ktoré budete mať pod palcom. Medzi Vaše úlohy bude patriť i to, aby tu ľudia našli vždy aktuálne a zaujímavé informácie, inšpiratívne fotky a pútavé videá. A tie nedostane, budete musieť vypadnúť z kancelárie a ísť pre tie najkrajšie fotky priamo na svah, trampolínu, bobovú dráhu, do kuchyne i lanovky. Váš deň nebude jednotvárny, budete často v horách, medzi ľuďmi a pracovať mobilne, aby sa informácie dostali všade včas. Vaše zázemie bude priamo v centre diania v Bachledovej doline, kde budete v spolupráci so super kolektívom vytvárať dovolenkovú destináciu, do ktorej sa ľudia chcú vracať. Participovať budete aj na iných marketingových činnostiach a projektoch a získate tak kompletný prehľad o propagácii všetkých našich značiek.

Požiadavky

Na túto pozíciu hľadáme skúseného on-line marketéra, ktorý sa nemusí predávať sladkým opisom. Hovoria zaňho totiž úspešné projekty a kampane, ktoré ho za niekoľko rokov naučili šikovne sa pohybovať vo svete on-line marketingu. Hravo zvláda tvorbou obsahu pre sociálne siete – urobiť pútavé fotky a k ním lákaví text je preň zábava. Vie efektívne nastaviť on-line kampane tak, aby vynaložené prostriedky priniesli čo najviac klientov. Písanie mu ide od ruky, preto ma webové stánky aktualizované raz dva. Zvláda spracovať nahnevané komentáre i nadchnúť fanúšikov pre novú výzvu. Nehľadá výhovorky, ale riešenia. Prichádza s novými nápadmi a veci doťahuje do konca. Marketingový tím v Bachledke nie je veľký. Preto očakávame tímového človeka, ktorý je samostatný a kolegovia sa naň môžu na 100% spoľahnúť. Chápe firemné hodnoty a vie meno spoločnosti posúvať vpred.

Ponúkame

Rôznorodú a zaujímavú prácu v dobrom kolektíve, príjemnom pracovnom prostredí v rýchlo sa rozvíjajúcej firme. Prácu na zaujímavých projektoch, ktoré patria často medzi výnimočné nie len na Slovensku, ale i okolitých krajinách. Šikovných ambicióznych kolegov radi podporíme v ich vzdelávaní a kariérnom raste. Vyváženie pracovného života a oddychu je pre nás dôležité, preto zamestnancom ponúkame rôzne benefity vo forme kupónov na oddych, lyžovačku a obedy hradené zamestnávateľom. Z okolitých miest ponúkame zvoz zamestnancov do Bachledovej doliny. Po dohode s manažérom je možný čiastočný home – office. Na tejto pozície je zamestnancovi pridelený služobný telefón a notebook.