— Joby pre developerov, dizajnérov, kreatívcov, marketérov, non-tech

+ Pridať job
Go back Späť
Non-Tech

Platnosť tejto ponuky skončila

Customer Support specialista

Avocode

Mesto: Praha

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 1500 eur

Dátum pridania: 27.02.2019

Náš tým udělal před pěti lety díru do světa Photoshop pluginem jménem CSS Hat. V roce 2014 jsme začali pracovat na Avocode, aplikaci, která umožňuje designérům a developerům spolupracovat na UI designu a jednoduše převádět design přímo do kódu. Díky produktu Avocode jsme se stali součástí 500 Startups, druhého nejznámějšího akcelerátoru na světě. Dnes máme uživatelskou základnu tisíců z týmů ze startupů, agentur, i velkých korporátů.

Momentálně u nás pracuje 25 lidí a 7 z toho se věnuje produktovému marketingu a zákaznické podpoře. Jelikož zákazníků přibývá a my se snažíme si udržet 100% spokojenost na zákaznické podpoře, potřebujeme tvoji pomoc. Loni jsme se přestěhovali do kanceláře v historické budově u Národní třídy a je tu dost místa i pro tebe.

Náplň práce

- Každodenní komunikace přes e-mail a live chat
- Řešení technických problémů zákazníků
- Udržování a aktualizace našeho Help Centra

Požiadavky

Co budeš potřebovat?
- Native/professional English proficiency (written and spoken, at least C1 level)
- Ovládat základní ticketovací systémy na zákaznickou podporu (Intercom a Zendesk)
- Nadšení a touha rychle se učit
- Zodpovědnost
- Rychle a efektivně řešit problémy
- Analytické myšlení
- Dobré komunikační schopnosti
- Empatii
- Trpělivost
- Emocionální stabilitu

Co se ti bude případně hodit?
- Zkušenost s grafickými nástroji jako Sketch, Adobe Photoshop a Adobe XD
- Zkušenost s kódováním (HTML/CSS, debugování, interakce s Django databází nebo podobného rozhraní)
- Znalost dalšího světového jazyka (francouzština, němčina, španělština, ruština)

Ponúkame

- solidní peníze - výjimečné dovednosti oceníme výjimečným platem
kancelář v historické budově kousek od Národní třídy v Praze
práce v marketing teamu Avocode s vědomostmi z 500 Startups (tzn. co neumíš, naučíš se)
- flexibilní pracovní doba (píchačky tu nemáme, jde nám o výsledky)

A ještě něco navíc
- Měsíční kredit na UBER nebo proplacená Lítačka
- dotovaná Multisportka, abys mohl/a denně lámat železo
- předplacený tarif u T-mobile s množstvím dat, kolik budeš potřebovat
- zaplacený vstup na konference, přednášky a vzdělávání, které potřebuješ ke své práci
- Club Maté, super kafe, svačiny#zadarmo
- 2 firmou placené výlety do zahraničí ročně (většinou jezdíme v zimě lyžovat a v létě surfovat nebo tak něco - např. v roce 2017 jsme byli v Rakousku a Slovinsku)

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhoduje 8 ďalších. Zobraziť všetky