+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Dizajnéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior Grafický dizajnér

Avedeo

Mesto: Žilina

Typ: Full-time

Plat: od 936 €

Dátum pridania: 27.01.2020

Avedeo je digitálna agentúra sídliaca v Žiline a Ostrave. Na trhu pôsobíme 4 roky a pomáhame klientom tvoriť vizuálne identity unikátnym štýlom. Naši klienti sa nachádzajú na celom svete či už je to Anglicko USA alebo Belgicko.

Náplň práce

Hľadáme junior dizajnéra do nášho officu v centre Žiliny ktorý sa nebojí tvoriť pre zahraničných ale aj domácich klientov. Budeš tvoriť bannery, vyzitky a svojou kreativitou pomôžeš aj pri tvorbe vizuálnych identít.

Požiadavky

Máš minimálne 1 rok skúseností v grafickom dizajne, máš silné vizuálne cítenie a nebojíš sa povedať svoj názor. Angličtina ti nie je cudzia, a si tímový hráč. Pri zasielaní životopisu nezabudni na portfólio.

Ponúkame

Nebudeme ti stopovať čas kedy odchádzaš a prichádzaš do práce. Po dohode je možný aj homeoffice.
Skvelú kávu a iné drobnosti po celý tvoj pracovný aj nepracovný čas.

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhoduje 11 ďalších. Zobraziť všetky