+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Marketéri

Junior PPC špecialista

Avedeo.sk

Mesto: Žilina

Typ: Full-time

Plat: 930 — 1500 €

Dátum pridania: 14.02.2020

Sme full-servisová Digitálna Marketingová Agentúra poskytujúca komplexné riešenia pre firmy všetkých odvetví a veľkostí. Pomáhame firmám rásť!

Náplň práce

PPC špecialista tvorí, spravuje, optimalizuje kampane a rozpočty našich klientov najmä v reklamných systémoch vyhľadávačov Google a Zoznam, spolu so zbožovými porovnávačmi. Dohliada na to, aby každá investovaná čiastka do reklamy klientovi priniesla očakávaný výsledok. Primárne pracuje s výkonnostnými kampaňami e-shopov, ale aj s kampaňami na získavanie dopytov (nových zákazníkov) u služieb. PPCčkár sa tiež aktívne vzdeláva v nových trendoch a postupoch, ktoré potom testuje a uvádza v praxi. Pracuje spoločne s našim tímom na zaujímavých projektoch ako z Česka, Slovenska tak aj zo zahraničia. Ak sa nebojíš, máš rád čísla, grafy a ten skvelý pocit, keď vidíš, že to funguje, klient vďaka tebe nestíha odosielať tovar na poštu, alebo obsluhovať nových zákazníkov, potom si ten koho hľadáme!

Požiadavky

Akákoľvek predchádzajúca skúsenosť s internetovým marketingom, alebo PPC kampaňami.
Analytické a logické uvažovanie je výhodou.
Dôslednosť, zodpovednosť a spoľahlivosť.
Orientácia na plnenie cieľov, termínov a plánov.
Pozitívny prístup k práci - musí ťa to baviť!
Schopnosť riešenia problémov a zvládanie krízových situácií.
Znalosť anglického jazyka.
Znalosť internetových nástrojov (Google Suite - Spreadsheets, docs, Trelly, Slack, Google Drive, Skype, Google Hangouts)
Znalosť pojmov "Wordpress", "SEO", "PPC", "konverzný pomer", "KPI", "PNO" a ďalšie skúsenosti z oblasti internetového marketingu sú veľkou výhodou.

Ponúkame

Čoho si vážime?
Sebareflexia a pokora.
Tímový hráč.
Samostatnosť.
Empatia.
Otvorenosť k novým veciam.
Chuť sa vzdelávať a pracovať na sebe.
Trpezlivosť a vytrvalosť.
Pochopenie našej "startupovej" firemnej kultúry, filozofie a celkovej vízie firmy.
Umenie "hodiť" ego stranou.
Úprimnosť.
Dokázať oddeliť podstatné od nepodstatného a prioritizovať.
Sústredenosť na jednu vec.

Mám záujem

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhoduje 27 ďalších. Zobraziť všetky