AU Media

PPC Specialist

FormaFull-time

Platod 1400 €

Úroveň

Pridané29.09.2020

Sme IT firma, ktorá pôsobí v oblasti informačných technológií v súčasnosti hlavne v Bratislave.

Zaoberáme sa predovšetkým hľadaním vhodných uchádzačov na IT pozície pre našich klientov. Vďaka dlhoročným skúsenostiam v IT odvetví Vám vieme pomôcť s celým výberovým procesom od vyhľadávania kandidáta cez overenie kvalifikácie až po začiatok spolupráce. Našim hlavným cieľom je vynaložtiť všetko pre to, aby sme pre našich klientov našli šikovných a kvalifikovaných kandidátov.

Náplň práce

Hľadáme kreatívneho PPC špecialistu do online marketingového tímu pre jednu z TOP firiem na Slovensku, ktorá sa zaoberá stávkovaním.

Tvojou prácou bude:

  • úzko spolupracovať so svojimi marketing kolegami, ale aj so špecialistami z iných
    oddelení
  • priamo riadiť/definovať/nastavovať online akvizičné kampane nástrojmi
    performance marketingu: Google Ads, Facebook Ads, Adform, SEO, Affiliate
    networks atď.
  • aktívne vytvárať a škálovať akvizičné programy, ktoré sú cielené na klientov
  • pravidelné vyhodnocovanie reportov, sumarizovanie výsledkov
  • navrhovanie riešení pre nasledujúce obdobie
  • svoju kreativitu budete môcť naplno využívať pri svojej práci

Požiadavky

  • proaktívny prístup
  • dobré komunikačné aj organizačné schopnosti
  • bohaté skúseností s online akvizíciou a riadením akvizičných kampaní
  • komplexne ovládať nástroje online/performance marketingu (hlavne Google Ads a
    Facebook Ads), metrík a reportingu
  • skúsenosť z digitálnej performance agentúry alebo nejakého e-shopu ako PPC je
    výhodou
  • dobré analytické myslenie a prácu s presnými dátami
  • ovládať Consumer Insights
  • záujem o nové technológie
  • byť tímový hráč je pre nás veľmi dôležité

Ponúkame

  • prácu v stabilnej slovenskej spoločnosti, ktorá je jednotkou na trhu a lídrom inovácií vo
    svete tipovania
  • mladé a dynamické prostredie
  • radi privítame nové nápady, ktoré vieme potom aplikovať
  • možnosť sebarealizácie a osobného rozvoja