ARTEXE

Developer web stránok a web aplikácií

MestoBratislava

FormaFreelance

Plat1920 — 2000 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané23.06.2020

Marketingové laboratórium ARTEXE predstavuje kreatívny a inovatívny priestor, kde sa formujú nové nápady a stratégie pre digitálny marketing. V tomto laboratóriu sa stretáva tím skúsených profesionálov z oblasti marketingu, analytiky a kreatívneho dizajnu, ktorí spoločne pracujú na vývoji unikátnych a efektívnych marketingových riešení pre klientov.

S použitím najnovších technológií a nástrojov, ARTEXE laboratórium neustále skúma a testuje nové prístupy v oblasti digitálneho marketingu, aby sme zostali na čele inovácií.

Tento prístup umožňuje ARTEXE identifikovať a využívať najnovšie trendy a technológie, čím zvyšuje efektivitu a vplyv marketingových kampaní. V laboratóriu sa kladie dôraz na personalizované marketingové stratégie, ktoré sú špecificky prispôsobené potrebám a cieľom klientov. ARTEXE tiež využíva dáta a analýzy na meranie a optimalizáciu výsledkov kampaní, čím zabezpečuje maximálnu návratnosť investícií pre klientov.

Náplň práce

Si programátor celým srdcom, ktorý neobsedí bez práce?

Hľadáme do tímu kolegu, ktorý bude vyvíjať web stránky a web aplikácie. Súčasťou tvojej pracovnej náplne bude aj rozvoj interného informačného systému.

Požiadavky

Nemusíš mať vyštudovanú vysokú školu. Nemusíš mať vzdelanie v danej oblasti.
Hľadáme človeka, ktorý s programovaním nemá žiaden problém. Zakladáme si na tom, aby zadaná práca bola odovzdaná na čas.

Požiadavky:
-PHP 7.3+
-MySQL/MariaDB
-Nette 2.4, Doctrine 2
-Twitter Bootstrap
-Composer
-Nette Tester
-PHPStan
-zodpovednosť

Ponúkame

  • časovú flexibilitu
  • skvelých kolegov
  • táto práca si nevyžaduje sedieť u nás v kancelárii. Pracovať môžeš z ktorejkoľvek časti sveta :)

Si presvedčený, že by si zapadol/zapadla do nášho teamu ale máš viac otázok? Neváhaj a kontaktuj nás!