pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Go back Späť

Feedback

Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

ARTEXE

Mid Developer web stránok a web aplikácií

Mesto: Bratislava

Typ: Freelance

Plat: 1920 — 2000 €

Dátum pridania: 23.06.2020

Náplň práce

Si programátor celým srdcom, ktorý neobsedí bez práce?

Hľadáme do tímu kolegu, ktorý bude vyvíjať web stránky a web aplikácie. Súčasťou tvojej pracovnej náplne bude aj rozvoj interného informačného systému.

Požiadavky

Nemusíš mať vyštudovanú vysokú školu. Nemusíš mať vzdelanie v danej oblasti.
Hľadáme človeka, ktorý s programovaním nemá žiaden problém. Zakladáme si na tom, aby zadaná práca bola odovzdaná na čas.

Požiadavky:
-PHP 7.3+
-MySQL/MariaDB
-Nette 2.4, Doctrine 2
-Twitter Bootstrap
-Composer
-Nette Tester
-PHPStan
-zodpovednosť

Ponúkame

  • časovú flexibilitu
  • skvelých kolegov
  • táto práca si nevyžaduje sedieť u nás v kancelárii. Pracovať môžeš z ktorejkoľvek časti sveta :)

Si presvedčený, že by si zapadol/zapadla do nášho teamu ale máš viac otázok? Neváhaj a kontaktuj nás!