pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Kontakt

Art4web

Senior Shopify Developer

Mesto: Remote

Forma: Freelance

Plat: od 3000 €

Typ: Faktúra

Dátum pridania: 17.09.2021

Sme digitálne a brandingové štúdio, ktoré sa špecializuje na tvorbu unikátnych web stránok, dizajn mobilných aplikácií a premyslený dizajn značiek. Sme perfekcionisti, ktorí dobre vedia, že detaily posúvajú projekty o úroveň vyššie.

Náplň práce

Pridaj sa k šťavnatému tímu a pracuj na perfektne pripravených unikátnych web stránkach, ktoré si zamiluješ. Hľadáme ťažkú váhu v Shopify ringu. Vieš vyboxovať z kódu to najlepšie a dáš knock-out každému bugu? Chceš bojovať za víťazný tím? Potom si náš človek!

Rozširujeme tím o nového (remote) Shopify kódera/programátora, ktorý bude mať na starosti budovanie e-commerce riešení pre našich klientov. Ako naša nová posila budeš pracovať na implementácii custom designu na Shopify platformu. Hľadáme človeka, ktorý je expertom alebo ním chce byť.

Požiadavky

  • Znalosť platformy Shopify
  • Vynikajúcu znalosť PHP, MySQL, HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery/vue.js, Git
  • Základnú znalosť UNIX/Linux
  • Skúsenosti s pripájaním platobných metód a PCI compliance (PayPal a pod.)
  • Schopnosť pracovať v tíme a podieľať sa na návrhu softvérovej architektúry
  • Znalosť angličtiny aspoň pasívne a minimálne na písomnej úrovni
  • Znalosť PHP frameworku Laravel výhodou

Ponúkame

  • Možnosť spoluvytvárať zaujímavé projekty pre zvučné mená slovenských a zahraničných klientov
  • Možnosť podieľať sa na interných projektoch
  • Perspektívna a zaujímavá práca
  • Mimopracovné zábavné aktivity, napríklad LAN party, turnaje na Playku, atď.
  • Sebarealizácia a osobnostný rozvoj
  • Práca v mladom priateľskom kolektíve