Art4web

Shopify Developer

MestoRemote

FormaFreelance

Platod 3000 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané17.09.2021

Sme Art4web a tvoríme unikátne webstránky, product design a vizuálne identity pre ambiciózne značky po celom svete. Kombinujeme naše dlhoročné znalosti, nové technológie a výnimočný dizajn s umom a zmyslom pre detail. Sme perfekcionisti, ktorí dobre vedia, že detaily posúvajú projekty o úroveň vyššie.

Od San Francisca, cez Slovensko, až po Sydney. Naše práce servírujeme do celého sveta spod rozprávkového zámku Bojnice. Sme malé štúdio, ktoré chce malým aj ostať, pretože vo veľkých tímoch sa menej hľadí na kvalitu. Špecializujeme sa najmä na unikátne, minimalistické a funkčné digitálne riešenia s wow-efektom. Našu prácu naozaj zbožňujeme a veríme, že je to aj vidieť.

Náplň práce

Pridaj sa k šťavnatému tímu a pracuj na perfektne pripravených unikátnych web stránkach, ktoré si zamiluješ. Hľadáme ťažkú váhu v Shopify ringu. Vieš vyboxovať z kódu to najlepšie a dáš knock-out každému bugu? Chceš bojovať za víťazný tím? Potom si náš človek!

Rozširujeme tím o nového (remote) Shopify kódera/programátora, ktorý bude mať na starosti budovanie e-commerce riešení pre našich klientov. Ako naša nová posila budeš pracovať na implementácii custom designu na Shopify platformu. Hľadáme človeka, ktorý je expertom alebo ním chce byť.

Požiadavky

  • Znalosť platformy Shopify
  • Vynikajúcu znalosť PHP, MySQL, HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery/vue.js, Git
  • Základnú znalosť UNIX/Linux
  • Skúsenosti s pripájaním platobných metód a PCI compliance (PayPal a pod.)
  • Schopnosť pracovať v tíme a podieľať sa na návrhu softvérovej architektúry
  • Znalosť angličtiny aspoň pasívne a minimálne na písomnej úrovni
  • Znalosť PHP frameworku Laravel výhodou

Ponúkame

  • Možnosť spoluvytvárať zaujímavé projekty pre zvučné mená slovenských a zahraničných klientov
  • Možnosť podieľať sa na interných projektoch
  • Perspektívna a zaujímavá práca
  • Mimopracovné zábavné aktivity, napríklad LAN party, turnaje na Playku, atď.
  • Sebarealizácia a osobnostný rozvoj
  • Práca v mladom priateľskom kolektíve

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top