ARIVA GROUP

Marketing Manager

FormaFull-time

Platod 1500 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané18.01.2021

Personalna agentura zamerana vyhradne na IT sektor. Na trhu 10 rokov, dobre meno, zdravé vztahy, organický rast.

Náplň práce

Jadrom je systematicky pokryt firemnu online komunikaciu. To si vyzaduje ponorit sa do toho hlbsie (preto ide o dlhodobu internu poziciu). Vsetok zvysny cas venovat vylepseniam, studiu, experimentom (preto ide o fulltime poziciu). Cielom je postavit firemny marketing na nohy, rozbehnut ho a neustale vylepsovat - zaplnit online priestor prijemnym, korektnym, prinosnym obsahom. Cielovka je pomerne narocna - IT specialisti. Vyzvy, budgety, chut a priestor na rast mame. Hladame cloveka, ktory nam to pomoze nastartovať z 0 na 100. Mas ideu, mas chut, hladas sebarealizaciu, chces sa ukazat? Daj vediet. SKY IS THE LIMIT.

  • navrhnut/spolupodielat sa na strategii a nasledne ju rozpracovat na dielcie ulohy a dosledovat implementaciu, optimalizovat a vyhodnocovat vysledky
  • sprava komunit, firemnych profilov, diskusii, likovanie, resharovanie obsahu
    meranie a optimalizacia dosahu
  • zabezpecit konzistentny obsah, grafiku, komunikaciu napriec kanalmi
  • koordinacia vytvarania hodnotneho obsahu pre blogy (podnety z firmy, realizacia interne+externe)
  • pravidelne postovanie obsahu na firemnom profile na vsetkych relevatnych sietach/portaloch (Linkedin, Facebook, Instagram, TikTok, Profesia, Pretlak, jobangels)
  • zbieranie drobnych podnetov a insightov z bezneho zivota firmy, od vedenia, od rekruiterov, od cielovky
  • uzka spolupraca s vedenim, rekruitermi, IT specialistami (cielovka), externymi dodavatelmi (vyvojari, marketeri, media)
  • schopnost aktivne pracovat a pochopit cielovku za ucelom spatnej vazby (telefonicky, online prieskum, osobne)
  • pochopit cestu zakaznika, jeho rozpolozenie, pochopit jeho spravanie/rozhodovanie, skumat uzke hrdla, vylepsovat web stranku drobnymi doplnkami
  • studium trendov, konkurencie, experimenty, presahy onlinu do offlinu/printu
  • pouzivat moderne online nastroje (analyticke nastroje, Google Analytics, Google Seach Console, FBM, SEO, Canva, Monday, Mailchimp,...)

Požiadavky

  • pochopenie IT komunity
  • prirodzena, prijemna, uvolnena komunikacia
  • kreativita, napady, odvaha skusat
  • samostatnost, doslednost
  • anglictina aktivne B2/C1

Ponúkame

  • stabilitu, zdrave a ferove prostredie
  • perspektivny IT sektor (rast aj napriek covidu)
  • moznost rast, rozvijat sa, nabrat pestre skusenosti, obmedzenia sa nekladu
  • nebude to stres a nahanacka, ale naopak - zameranie sa na jednu firmu/produkt/sluzbu a jej dlhodoby, systematicky, kvalitativny posun vpred
  • vidiet za sebou vysledky svojich napadov v prostredi rastucej firmy
  • velky priestor na sebarealizaciu