Bite&Byte

Social Media Manager

MestoBratislava

FormaFreelance

Platod 1500 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané13.07.2021

Náplň práce

Bite & Byte, to je mladý dynamický kolektív zameraný na dosahovanie vytýčených cieľov. Naša firemná kultúra je pre nás dôležitá a je zameraná na dosiahnutie kombinácie efektívnosti, motivácie a osobného ohodnotenia. Našou filozofiou je určovať zamestnancom ciele a poskytovať im nástroje, s pomocou ktorých ich môžu dosiahnuť. Preto v našej spoločnosti nájdu uplatnenie motivovaní a dynamickí ľudia, ktorí sa neustále snažia zlepšovať vo svojej práci.

Do nášho tímu hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý bude zodpovedný za marketingovú komunikáciu a bude sa podielať aj na PR.
Mal/a by na starosti koordinovanie marketingých aktivít, participáciu na vytváraní komunikačnej stratégie, tvorbu krátkodobých a dlhodobých kampaní, schopnosť navrhnúť kampane od výberu správných medií až po samotnú realizáciu. Vyhodnotiť si dáta z komunikovaného obsahu. Správa sociálnych sietí.

Požiadavky

copywriter skills
výborné písomné a verbálne komunikačné schopnosti
kreatívne myslenie
zodpovedný prístup
schopnosť pracovať samostatne, ale aj ako súčasť tímu
time management
ovládanie slovenského pravopisu, ale aj znalosť anglického jazyka

Ponúkame

prácu v mladom dynamickom kolektíve