Apple Pie

Account Manager

FormaFull-time

Platod 900 €

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané11.01.2021

Creative
development.
Empathy
driven.

Základom našej firemnej DNA je empatia.
Prečo empatia?
Pretože veríme, že je nevyhnutná v ľudskej aj reklamnej komunikácii. Musíte rozumieť
zákazníkom, klientovi, musíte rozumieť trendom a číslam, v neposlednom rade si musíte
rozumieť aj navzájom v tíme, aby vás práca bavila.
Až potom môže vzniknúť výnimočná kreatíva.

Sme fullservisová KRASová reklamná agentúra. Sme tu už od roku 2004 a a od roku 2023 tu môžeš byť s nami aj ty.

Náplň práce

  • plne zodpovedá za poskytovanie kompletného servisu pre zverených klientov
  • Pôsobí ako spojovateľ medzi klientom a ostatnými oddeleniami agentúry
  • riadi zverené projekty a zákazky, zodpovedá za ich tvorbu, priebeh a splnenie cieľov
  • vykonáva exekutívnu podporu accountského tímu
  • zadáva prácu oddeleniam v agentúre a dodávateľom
  • vedie podrobnú a úplnú evidencia priebehu vykonávania každej zákazky
  • pravidelne reportuje statusy na zákazkách priamemu nadriadenému
  • robí zápisy zo stretnutí, pracuje s internými formulármi a internými smernicami
  • je zodpovedný za dodržiavanie termínov a dohodnutú kvalitu zákazky

Požiadavky

  • komunikačné a počítačové zručnosti

Ponúkame

STEP AP.
Zlepšuj sa teraz.
Zhoršiť sa môžeš kedykoľvek.