pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyNOVÉCenník

Go back Späť
Marketéri

Apple Pie

Junior Account Manager

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 900 €

Dátum pridania: 11.01.2021

APPLEPIE NIE JE JABLKOVÝ KOLÁČ

Mohli sme piecť koláče. A mohli to byť výborné koláče.
Vymysleli by sme im krásne meno, vytvorili im chutné logo, parádne ich nafotili a urobili im úžasnú kampaň. Telka, printy, rádio, guerilla, online… Len si to predstavte! Ľudí by sme naučili ako a kedy si na nich najlepšie pochutnať, a oni by na tie naše koláče ochotne stáli v rade hoc aj celú noc. Všetci by ich milovali a konkurencia by ich nenávidela. Wow!

Ale my nepečieme koláče. Uvedomili sme si totiž, čo by nás na nich bavilo najviac.
Predávať ich.

APPLEPIE JE REKLAMNÁ AGENTÚRA.

Od roku 2004.

Náplň práce

  • plne zodpovedá za poskytovanie kompletného servisu pre zverených klientov
  • Pôsobí ako spojovateľ medzi klientom a ostatnými oddeleniami agentúry
  • riadi zverené projekty a zákazky, zodpovedá za ich tvorbu, priebeh a splnenie cieľov
  • vykonáva exekutívnu podporu accountského tímu
  • zadáva prácu oddeleniam v agentúre a dodávateľom
  • vedie podrobnú a úplnú evidencia priebehu vykonávania každej zákazky
  • pravidelne reportuje statusy na zákazkách priamemu nadriadenému
  • robí zápisy zo stretnutí, pracuje s internými formulármi a internými smernicami
  • je zodpovedný za dodržiavanie termínov a dohodnutú kvalitu zákazky

Požiadavky

  • komunikačné a počítačové zručnosti

Ponúkame

STEP AP.
Zlepšuj sa teraz.
Zhoršiť sa môžeš kedykoľvek.

Poslať e-mailom

Skopírovať link

Apple Pie má aktuálne 2 pracovné ponuky