applepie

Graphic Designer

FormaFull-time

Platod 1000 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané13.01.2022

Creative
development.
Empathy
driven.

Základom našej firemnej DNA je empatia.
Prečo empatia?
Pretože veríme, že je nevyhnutná v ľudskej aj reklamnej komunikácii. Musíte rozumieť
zákazníkom, klientovi, musíte rozumieť trendom a číslam, v neposlednom rade si musíte
rozumieť aj navzájom v tíme, aby vás práca bavila.
Až potom môže vzniknúť výnimočná kreatíva.

Sme fullservisová KRASová reklamná agentúra. Sme tu už od roku 2004 a a od roku 2023 tu môžeš byť s nami aj ty.

Náplň práce

Od bannerových a drobných grafických radovánok, je to k veľkým kampaniam a projektom dlhá a náročná cesta.

Iba, že by nebola a presvedčíš nás aj seba, že je to celé inak.

Požiadavky

Stačí málo.

Mať zmáknuté základné Adobe programy (Ai, Ps, Id) a chuť objavovať zákutia a nástrahy reklamného sveta. Mať nejaké to portfólio prác by inak tiež nebolo najhoršie :)

Ponúkame

Peniaze :)
Tupý humor, kalčeto, parkovanie na tráve, jazdu výťahom dvakrát denne a možnosť ovládať klimatizáciu.

Ale aj kreatívne prostredie v KRASovej agentúre, cenné skúsenosti a možnosť ďalšieho rastu.