Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Frontend Developer

ambitas

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1300 — 2500 eur

Dátum pridania: 24.05.2019

ambitas tím hľadá JavaScript Developera! Si pripravený posunúť tvoju kariéru vpred? Pošli nám svoje CV a staň sa súčasťou tímu! V ambitas vyvíjame mobilné a webové appky, softvérové riešenia a iné.

Náplň práce

Aké task-y ťa u nás čakajú?- dizajn, kódovanie a vývoj softvéru - spolupráca na vývoji ako F-E tak aj B-E časti- vývoj aplikácií v React JS a v React Native pre iOS a Android- vývoj a správa nových aj existujúcich projektov

Požiadavky

Skills:- 2 ročné pracovné skúsenosti - ReactJS- React Native- TypeScriptHodíš sa k nám?- máš zmysel pre detail?- nechceš kvasiť iba na jednom projekte?- si tímový hráč?- máš chuť rásť?- je programovanie zároveň aj tvojim koníčkom?...Ak si aspoň na jednu otázku odpovedal ÁNO, tak sa k nám určite hodíš a hľadáme práve teba!

Ponúkame

Na čo sa môžeš u nás tešiť?- príjemné prostredie v dome so záhradou s BBQ pri Poluse- playstation, stolný futbal, TV, chillout zóna, ...- flexibilný pracovný čas- pizza fridays - legendárne teambuildingy Sme pohodový mladý tím, v ktorom spoločne vytvárame riešenia pre našich klientov. Máme papučovú kultúru a fantastickú atmosféru. Môžeš sa tiež tešiť na nezabudnuteľné akcie, lyžovačky a nové zážitky. V ambitase dostaneš príležitosť na jazykový, profesný rozvoj a priestor pre vlastné nápady a inovácie. Znie to dobre?