pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Feedback

Alesa

Senior Grafik a správca sociálnych sietí

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 996 €

Typ: TPP / Faktúra

Dátum pridania: 10.09.2021

Sme fullservisová marketingová agentúra pôsobiaca v Bratislave.

Náplň práce

Hľadáme posilu do nášho tímu na pozíciu grafika a správcu sociálnych sietí. Stačí mať grafiku v malíčku, skúsenosti so sociálnymi sieťami, dobrý time management a nervy z ocele 💪. Budeš sa starať o vizuály pre naše sociálne siete, prípravu grafických podkladov, tlačové výstupy... Pozícia je vhodná pre uchádzačov, ktorí majú skúsenosti s prácou na podobnej pozícii.

Požiadavky

  • aktívna znalosť grafických programov(indesign, photoshop, atd...)
  • samostatné spracovanie transakcií DTP charakteru v nadväznosti na grafické
    podklady
  • starostlivosť o Sociálne média
  • design a tvorba firemného newslettru v Mailchimp
  • grafická úprava s finalizáciou návrhov kreatívneho tímu do konečnej podoby
  • znalosť anglického jazyka - pokročilý
  • samostatnosť, flexibilita
  • zmysel pre zodpovednosť
  • prax minimálne 5 roky na samostatnej pozícii grafika
  • nástup ASAP

Ponúkame

• práca vo veselom kolektíve - ženskom 😀
• pravidelný prísun kávy
• priestor starať sa o vlastnú kvetinovú rodinu
• občasné výlety po celom Slovensku
• teambuildingy