Akontax

Organizátor/ka online workshopov

MestoRemote

FormaPart-time

Platod 500 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané01.12.2021

Budujeme podnikateľský podcast Podnicast, v ktorom odhaľujeme zákulisie slovenských a českých firiem.

Náplň práce

Hľadám šikovného človeka pre rozbehnutie platených online workshopov pod značkou Podnicast.

Je to part-time remote pozícia pre samostatného, zodpovedného človeka s organizačnými zručnosťami a záujmom o eventy a marketing.

Je to nová záležitosť, takže sa očakáva aj kus kreativity a nápadov :)

Online eventy budú na biznisové a menej biznisové témy, zatiaľ 1x týždenne.

Hľadám niekoho, kto spraví všetko na okolo - oslovenie hostí, komunikácia, web, marketing. Moderovať eventy budem zatiaľ ja.

Nástup v januári, ideálne na živnosť. Prvý workshop je naplánovaný na 1. februára.

Je to pre niekoho skutočne samostatného, zodpovedného a s chuťou organizovať veci a robiť rôzne formy propagácie.

Ak myslíš, že by si sa pre túto pozíciu hodil/a, napíš pár viet o sebe, prilož CV a posielaj.

Budem sa tešiť,
Peťo Chodelka

Požiadavky

  • záujem o eventy
  • aspoň malé skúsenosti s online marketingom, prip. PR
  • maximálna samostatnosť a zodpovednosť
  • príjemná komunikácia

Ponúkame

  • remote práca, ktorá má zmysel
  • pestrý job, pri ktorej spoznáš veľa zaujímavých ľudí
  • flexibilita a samostatnosť
  • férovo zaplatené
  • neskôr možný podiel na predaji kurzov