Podnicast 🎙

Account Manager + Sales

MestoRemote

FormaPart-time

Plat400 — 1500 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané01.12.2020

Budujeme podnikateľský podcast Podnicast, v ktorom odhaľujeme zákulisie slovenských a českých firiem.

Náplň práce

Sme Podnicast a budujeme podnikateľský podcast pre šikovných ľudí.

Do tímu hľadáme toho správneho človeka pre ziskanie a správu inzerentov / sponzorov.

Oslovili sme prvé firmy a máme záujem, ale potrebujeme toho “doťahovača”, ktorý spolupráce bude riešiť na dennej báze.

Podcasty su na Slovensku ešte veľmi mladé a nie sú až tak využívaným priestorom pre reklamné spolupráce. Zatiaľ. Je na nás, aby sme to zmenili a ukázali firmám výhody autentickej reklamy v podcaste.

Ideálne pokiaľ si s niečim podobným už mal/a skúsenosti, buď z pozície obchodníka alebo pozícia account managera (toto je taký zdravý mix).

Máme jednu super obchoďáčku, ktorá nám s tým pomáha, CRMko, procesy. Už len sa tomu treba venovať a rozbehnúť to.

Požiadavky

Hľadáme niekoho, kto:

  • má aspoň malé skúsenosti so Sales alebo Account Managmentom, príp. veľkú chuť sa to naučiť
  • vie začať aj na part-time, ideálne na živnosť
  • sa nebojí nových výziev a neistoty
  • má super gramatiku, vie dobre komunikovať
  • má rád podcasty

Ponúkame

  • remote job pre zodpovedných a samostatných ľudí
  • príjemnú náplň práce so super klientami, ktorých si pečlivo vyberáme
  • zaujímavú rôznorodú prácu, v ktorej sa vieš naplno presadiť
  • FIX + % z každej dohodnutej spolupráce