Ahoy Career

Product Content Specialist

MestoVaršava

FormaFull-time

Plat1200 — 1400 €

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané06.02.2020

Ahoy! 😎

Sme medzinárodná spoločnosť z oblasti ľudských zdrojov. Špecializujeme sa na poskytovanie náborových služieb pre spoločnosti, ktoré so sídlom v Poľsku smerujú svoje aktivity na Český a Slovenský trh.
Následne sa pre našich klientov snažíme nájsť vhodného kandidáta a naštartovať mu tak kariéru v zahraničí 😍

Približne 70% našeho portfólia tvoria firmy a projekty, ktoré priamo spolupracujú so spoločnosťami ako Google, Facebook, Microsoft.
Zbytok našich klientov je väčšinou z e-commerce branže.

Zabezpečujeme pozície v marketingu, predaji a klasickom zákazníckom servise.

Náplň práce

Táto ponuka sa týka spoločnosti https://www.westwing.sk/.

Poslaním Westwing je inšpirovať a skrášľovať každý domov. Robia všetko pre to, aby priniesli výhody eCommerce do domácností viac ako 900 000 zákazníkov v 11 krajinách. Tajomstvom ich úspechu je rozmanitý, vynaliezavý a zábavný tím. Spoločnosť Westwing je jeden z TOP eCommerce hráčov v CEE čo sa týka segmentu Furniture. Vo Warszawe majú krásne ​ kancelárie​ , ktoré sa radia medzi jedny z najkrajších v meste. Pobočky majú napríklad v mestách ako Amsterdam, Barcelona, Milan, Munich, Poznan a Warszawa.

● Vytváranie produktových opisov a informácií o výrobkoch
● Príprava a preklady textov pre týždenný newsletter, informácií o značkách atď. do slovenčiny ( z AJ )
● Kontrola a korektúry obsahu webovej stránky
● Práca s modernými softvérami a systémami e-commerce
● Úzka spolupráca s inými oddeleniami
● Podpora tímu pri vypracovávaní projektov

Požiadavky

● Znalosť slovenského jazyka
● Dobrá znalosť anglického jazyka
● Schopnosť lingvisticky a štylisticky správne konštruovať text
● Počítačové znalosti (MS Office)

Ponúkame

● Pracovnú zmluvu na dobu neurčitú
● Možnosť príležitostnej práce z domu
● Súkromnú zdravotnú starostlivosť
● Kartu Multisport
● Možnosť rozvoja a získania cenných pracovných skúseností
● Prácu v kancelárii priamo v centre Varšavy
● Firemné integračné akcie
● Zamestnaneckú zľavu na výrobky Westwing