Ahoy Career

Online Advertising Specialist

MestoKrakov

FormaFull-time

Platod 1430 €

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané16.03.2021

Ahoy! 😎

Sme medzinárodná spoločnosť z oblasti ľudských zdrojov. Špecializujeme sa na poskytovanie náborových služieb pre spoločnosti, ktoré so sídlom v Poľsku smerujú svoje aktivity na Český a Slovenský trh.
Následne sa pre našich klientov snažíme nájsť vhodného kandidáta a naštartovať mu tak kariéru v zahraničí 😍

Približne 70% našeho portfólia tvoria firmy a projekty, ktoré priamo spolupracujú so spoločnosťami ako Google, Facebook, Microsoft.
Zbytok našich klientov je väčšinou z e-commerce branže.

Zabezpečujeme pozície v marketingu, predaji a klasickom zákazníckom servise.

Náplň práce

Tvojou úlohou bude poskytovať technickú podporu zákazníkom nášho klienta v oblasti online reklamy. Budeš pracovať priamo s klientom, tak aby si pochopil ich produkty, dokázal ich zanalyzovať a zvýšil im tak návratnosť z investícií, ktoré alokovali na online reklamu. Klient s ktorým budeš v kontakte je zákazníkom najväčšieho celosvetového vyhľadávača a používa ich reklamný systém. Medzi kľúčové aktivity patrí kontrola zákazníckeho účtu, zvyšovanie hodnoty objednávok, proaktívne zisťovanie spokojnosti klienta a zabezpečenie prispôsobenia optimalizácie účtu.

  • Online zákaznícky servis prostredníctvom telefónu, chatu a e-mailu
  • Snaha nájsť efektívne riešenia pri individuálnych problémoch daného klienta
  • Pomoc zákazníkom s optimalizáciou účtu Google Ads prostredníctvom rôznych komunikačných kanálov vrátane sociálnych sietí
  • Identifikácia problému, daného klienta a jeho následné spoločne vyriešenie.
  • Produkt s ktorým sa pracuje je hlavne Google Ads, ale pracujete taktiež s Google Maps, Google Shopping a Google Analytics
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami na riešení problémov Vašich zákazníkov
  • Účasť na produktových školeniach

Požiadavky

  • Rodený slovenský alebo český jazyk - úroveň minimálne C1
  • Anglický jazyk minimálne na úrovni B2
  • Komunikatívnosť a otvorenosť
  • Ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie
  • Schopnosť pracovať pod tlakom ( targety )
  • Proaktívny prístup pri riešení každodenných problémov
  • Tímový hráč
  • Znalosť Google Ads bude veľkou výhodou, ale nie je podmienkou
  • Silné analytické schopnosti a schopnosť proaktívne riešiť problémy
  • Všeobecné znalosti sociálnych médií a digitálnych platforiem

Ponúkame

  • Pracovná zmluva ( prvá je na 6 mesiacov, následne na 12 mesiacov až napokon je to na čas neurčitý )
  • Multikultúrne prostredie práce ( náš klient obsluhuje trhy ako Nemecko, Francúzsko, Rusko, Ukrajina, Rumunsko, Poľsko, Bulharsko, Španielsko, Maďarsko a Holandsko )
  • Kariéra a osobný rozvoj, ktorý firma ponúka pre každého zamestnanca.
  • Súkromná zdravotná starostlivosť = Lux Med
  • Príspevok na zdravotné poistenie
  • Prístup k systémom zliav = náš klient poskytuje pre každého zamestnanca možnosť vybrať si svoje benefity ako napríklad : karta Multisport, lístky do kina, vouchery do nákupných centier a podobne
  • E-learningová platforma
    21 až 26 dní dovolenky ročne
  • Dostupná kuchyňa, kde si každý zamestnanec môže zjesť raňajky, vypiť kávu, čaj, vodu a počas dňa zjesť rôzne snacky. Firma čiastočne zabezpečuje stravu počas pracovného dňa

Ak chceš vedieť viac o živote v Krakove a práci v tejto spoločnosti tak čítaj : https://ahoy.career/ako-sa-zije-a-pracuje-v-polsku/patrik-v-krakove/

Prácu je možné vykonávať aj REMOTE, ale iba z územia Poľska :)