pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriDatabáza talentovNOVÉCenník

Go back Späť
Non-Tech

Junior Administrative Coordinator

Ahoy Career

Mesto: Częstochowa

Typ: Full-time

Plat: od 950 €

Dátum pridania: 14.10.2020

Ahoy!

Sme medzinárodná spoločnosť z oblasti ľudských zdrojov. Špecializujeme sa na poskytovanie náborových služieb pre spoločnosti, ktoré so sídlom v Poľsku smerujú svoje aktivity na český a slovenský trh.
Následne sa pre naších klientov snažíme nájsť vhodného kandidáta a naštartovať mu tak kariéru v zahraničí.
Spolupracujeme so spoločnosťami ako Answear, Accenture, Beliani, eService, G-Partner, H&M,Heineken, Majorel, Pandora, Triumph, Uber, Westwing, WNS a mnoho dalších.

Sme toho názoru, že mladý človek dostane skôr šancu v zahraničí ako u nás doma a chceme ukázať, že Poľsko je taká krajina :)

Náplň práce

Našim klientom je spoločnosť, ktorá je na Poľskom trhu už viac ako 25 rokov. Za túto dobu si vybudovali vedúcu pozíciu medzi dodávateľmi plastových materiálov pre dom a záhradu do obchodov pre kutilov.

Vzhľadom na veľmi dynamický rozvoj spoločnosti v posledných rokoch hľadáme človeka, ktorý sa pripojí k ich tímu a bude podporovať obchodníkov v rámci organizácie, čím zabezpečí zákazníkom včasné a kvalitné služby.

  • Prijímanie a vybavovanie objednávok.
  • Zákaznícky servis v rámci organizácie pre existujúcich klientov.
  • Príprava faktúr.
  • Príprava objednávok pre pracovníkov skladu.
  • Overovanie vydaných dokladov.
  • Spolupráca s ďalšími oddeleniami (účtovníctvo, sklady, logistika, predaj atď.).

Požiadavky

  • Slovenský alebo Český jazyk na úrovni umožňujúcej komunikáciu s klientom.
  • Ochota pracovať a zvyšovať svoju kvalifikáciu. (Ľudia začínajúci svoju kariéru sú vítaní)
  • Veľmi dobré organizačné schopnosti.
  • Svedomitosť a dochvíľnosť pri výkone povinností.
  • Vysoko rozvinuté komunikačné schopnosti.
  • Praktické počítačové znalosti.
  • Ďalšou výhodou bude znalosť systému triedy ERP.

Ponúkame

  • Stabilné zamestnanie na základe pracovnej zmluvy.
  • Spravodlivé a jasné pravidlá.
  • Dodatočný bonus za plnenie svojich plánov a úloh
  • Príjemná atmosféra v práci.
  • Možnosť osobného a profesionálneho rozvoja.

Podobné joby (18)