Go back Späť
RemoteNon-Tech

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Obchodník pre akvizíciu veľkých e-shopov pre rozbiehajúcu sa affiliate sieť

Affial.com

Mesto: Remote

Typ: Full-time

Plat: 500 — 3500 €

Dátum pridania: 04.09.2019

Sme rozbiehajúca affiliate sieť a pomáhame e-shopom zvyšovať predaje o 5-30%, takže takáto služba sa predáva sama :)

Za posledný rok sme začali spolupracovať s desiatkami e-shopov v Čechách a na Slovensku. Stále však hľadáme veľké e-shopy, ktoré nemajú affiliate program a hľadajú spoľahlivú sieť. Vieme, že takých je ešte stále viac ako dosť, veď stále iba malé percento e-shopov využíva silu affiliate marketingu.

Nemáme žiadneho investora alebo pôžičky, takže sú pre nás dôležité výsledky. Vieme sa dohodnúť na nízkom “fixe”, ale predovšetkým vám ponúkame peknú odmenu za každý nový e-shop, s ktorým podpíšeme zmluvu.

Nie sme ani startup, takže sa nemusíte báť, že tu budúci mesiac už nebudeme. Budujeme dlhodobo udržateľnú sieť, ktorá bude pomáhať affiliate partnerom rásť a e-shopom zvyšovať predaje.

Nemáme kanceláriu (pracujeme remote), používame tie najnovšie nástroje (pre obchod máme Pipedrive), sme zameraní na výsledky, v biznise zastávame ľudský prístup a všetci si v tíme tykáme.

Náplň práce

Pre affiliate sieť Affial hľadáme Obchodníka, ktorý pre nás uloví veľké slovenské a české e-shopy, ktoré ešte nemajú vlastný affiliate program.

Hľadáme človeka, ktorý má skúsenosti s aktívnym obchodom (tzv. akvizíciou) a má aspoň malý prehľad o affiliate marketingu. Ponúkame vopred dohodnutú províziu za každého nového inzerenta, ktorého dostanete do našej affiliate siete.

Požiadavky

Koho hľadáme?

Pár praktických informácií:

Ponúkame

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhoduje 1 ďalšia ponuka. Zobraziť