Activelife Investments

Social Media Specialist pre Zerex.sk

FormaFull-time

Plat1400 — 1900 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané11.01.2022

Náplň práce

Chceš pracovať v modernej e-commerce spoločnosti zameranej na oblasť so zdravým životným štýlom? Prostredníctvom našich kvalitných vitamínov Zerex sa snažíme, aby sa ľudia cítili zdravší, mladší a fit :).
Ak Ťa k tomu baví aj marketing, neváhaj a pošli nám svoje CV a možno sa práve Ty staneš súčasťou nášho skvelého tímu reprezentujúceho myšlienku "Health is wealth!"

Čomu sa budeš u nás venovať?

•Správa: Facebook - Instagram: kreatívna tvorba obsahu, príprava textov, správa mini kampaní cez Ads a moderovanie diskusií na sociálnych sieťach, odpovedanie na správy.
• Kalendáre: správa content kalendára na web a správa publikačného kalendára pre sociálne siete v spolupráci s marketingovým manažérom.
• Riešenie rôznych marketingových úloh.
• Vymýšľanie nových spôsobov a formátov prezentovania obsahu v online priestore.
• Kreatíva k reklamám: online a offline, v spolupráci s marketingovým manažérom pre brand Zerex a jeho jazykové mutácie.
• Copywriting: skúsenosti v oblasti písania a prípravy textov.
• Dotazy: moderovanie diskusií, odpovedanie na správy a hodnotenia.
• Newsletter: tvorba témy v spolupráci s marketingovým manažérom, textácie newsletterov, komunikácia s prekladateľmi a grafikmi.
• Tvorba textov: tvorba produktových textov, textov pre etikety, copy textov pre reklamy a kampane, zadávanie na preklad.
• Influenceri: Influencer marketing, spolupráce, produkty, kódy, súťaže.
• Brainstormingy, Reporting - vedieť si vyhodnotiť svoju prácu.
• Jednoduché grafické práce vo Photoshope.

www.zerex.sk

Požiadavky

PC znalosti:
Facebook - Expert
Instagram - Expert
Facebook Ads Manager - Pokročilý
Google Analytics - Základy
Microsoft Excel - Základy
Adobe Photoshop - Základy

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• Samostatnosť & zodpovedný prístup
• Kreativita & inovatívne myslenie
• Sledovať trendy v online marketingu & záujem učiť sa nové veci

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ponúkame

Plat: 1 400 EUR/mesiac na TPP alebo 1 900 EUR/živnosť.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top