pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazínNOVÉ

Go back Späť
Marketéri

ACTIVE Personnel Solutions

Mid Online Performance Manager

Mesto:  Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 2500 €

Dátum pridania: 12.02.2021

Sme personálno - poradenská spoločnosť, založená v januári 2008. Zameriavame sa najmä na vyhľadávanie a výber kandidátov na pracovné pozície našich klientov.

Zameriavame sa najmä na:
▪ Špecializované vyhľadávanie a výber kandidátov na pozície senior špecialistov, stredných a vrcholových manažérov
▪ Vyhľadávanie a výber špecialistov a manažérov v IT a online oblastiach
▪ Nábor absolventských alebo juniorských pozícií (napr. pre veľké medzinárodné centrá)

Náplň práce

Poslaním tejto pozície je nastavovanie, realizácia a vyhodnocovanie onlineových reklamných kampaní klientov. Náplňou práce je najmä:
▪ Príprava, realizácia, správa a vyhodnocovanie online kampaní oblastiach: search, display, video, pre globálne (Google, Facebook, Instagram, a pod.) ale aj lokálne platformy a médiá.
▪ Správa online kampaní - ich nastavovanie a sledovanie, kontrola a optimalizácia.
▪ Analýza a prezentácia výsledkov kampaní klientom.
▪ Využívanie špecializovaných technológií (DCM, Flooddlight a pod.) a multimediálnych služieb (DoubleClick, Sizmek, Flashtalking a pod...) pre dosahovanie čo najlepších výsledkov spravovaných kampaní.
▪ Spolupráca so SEO tímom, grafikmi a web programátormi.

Požiadavky

▪ Skúsenosti s manažmentom online reklamných kampaní v oblastiach search, display a video.
▪ Skúsenosti s prácou so systémami a nástrojmi pre zobrazovanie a vyhodnocovanie online reklamy,
▪ Orientácia v digitálnych médiách na Slovensku aj v zahraničí,
▪ Znalosti Google Analytics, Google Ads Display and Video 360, FB Ads. a pod.,
▪ Schopnosť jednoduchého zásahu do online nástrojov pomocou HTML, Javascript, Flash a pod.,
▪ Reálny a intenzívny záujem o digitálny marketing.
▪ Dobrá znalosť anglického jazyka aj na komunikatívnej úrovni, aspoň B2, kvôli prezentáciám pre zahraničných klientov.
▪ Analytické myslenie, pozornosť, spoľahlivosť, zmysel pre detail,
▪ Iniciatíva a zodpovednosť.

Ponúkame

▪ Naším klientom je digitálne oddelenie jednej z najväčších sieťových mediálnych agentúr na svete.
▪ Práca pre úspešnú medzinárodnú mediálnu agentúru,
▪ Možnosť učiť sa od najúspešnejších globálnych hráčov prostredníctvom prípadových štúdií a pravidelných webinárov,
▪ Možnosť kariérneho rastu,
▪ Práca v modernom a dynamickom kolektíve,
▪ Výborný pracovný komfort.