Go back Späť
Marketéri

Senior SEO špecialista

Active Life Investments

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1800 — 2000 eur

Dátum pridania: 09.05.2019

Spoločnosť Active life Inv., s.r.o. pôsobí v oblasti e-commerce. Prioritne sa zaoberá distribúciou tovarov a služieb, doma i v zahraničí. Pôsobíme v 6 krajinách Európskej únie. Sme stabilná a rýchlo rastúca spoločnosť. V roku 2017 sme zaznamenali viac ako 60% rast.

Náplň práce

- Optimalizovanie našich web stránok pre značky Zerex a Zenvia, za účelom jej rýchlejšieho a ľahšieho vyhľadávania.
- Vyhľadávanie kľúčových slov vhodných pre konkrétnu web stránku.
- Vykonávanie SEO auditov.
- Vykonávanie analýz externých a interných prelinkovaní a navrhovanie odporúčaní.
- Vykonávanie SEO analýz a vyhodnotení.
- Návrh SEO stratégie pre jednotlivé projekty.
- Monitorovanie, zaznamenávanie a reportovanie SEO metrík, vrátane zaznamenávania trendov a vplyvu určených kľúčových slov.
- Vykonávanie kontroly kvality web stránky, vrátane navigácie na webe, jeho obsahu a analýzy nefunkčných odkazov.
- Spolupracovanie s kolegami zodpovednými za vývoj web stránok a copywritermi.
- Komunikácia so zahraničnými partnermi a ich kontrola.

Pracovná ponuka je uvedená na živnosť. Možnosť aj na TPP (1300 - 1500 € brutto).

Požiadavky

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- Analytické schopnosti
- Orientácia v SEO a v oblastiach online marketingu
- Expert v používaní Google Analytics, Search Console, Collabim
- Výhodou je znalosť nástrojov Marketing Miner, Screaming Frog, Ahrefs a ďalších nástrojov

Jazykové znalosti:
Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Český jazyk - Začiatočník (A2)

Ponúkame

• Mladý dynamický tím, kde to žije a stále sa čosi deje.
• Atraktívne pracovné prostredie v priestoroch BBC1 Plus.
• Možnosť práce na homeoffice.
• Zaujímavé firemné akcie a teambuildingy ako napr. rafting, kaňoning, motokary...

Mám záujem

Mám záujem