Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

SW Tester

Acg consulting

Mesto: Košice

Typ: Full-time

Plat: 1100 — 1900 eur

Dátum pridania: 29.04.2019

Náplň práce

- testovanie softvéru pre automobilový priemysel (vstavané vykurovacie systémy, strešné okná a strešné systémy)
-zodpovednosť za testovanie softvéru od úrovne modulu až po úroveň integrácie SW/HW
- vytvorenie skúšobných plánov, špecifikácií, skúšobných protokolov a dokumentácie
- návrh a implementácia testovacieho prostredia pre manuálne a automatizované testovanie
- zaznamenávanie vstupov a výsledkov, ako aj vyhodnotenie výsledkov skúšok s ohľadom na požiadavky
- návrh riešenia problémov a ich riešenie
- pomoc pri vývoji a optimalizácií testovacích procesov

Požiadavky

Pozícii vyhovujú kandidáti so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Znalosť cudzích jazykov
Anglický jazyk - Mierne-pokročilá (B1)- Požadovaný

Zručnosti a znalosti

Programovací jazyk C - Mierne pokročilá

Vodičský preukaz
B

Ponúkame

- pružná pracovná doba
- možnosť Home-office po dohode s teamleaderom
- jazykové kurzy na pracovisku počas pracovnej doby
- možnosť kariérneho rastu