Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Hardware konštruktér

ACG consulting

Mesto: Košice

Typ: Full-time

Plat: 1500 — 2800 eur

Dátum pridania: 07.03.2019

Konzultačno-poradenská spoločnosť so zameraním na strategické personálne riešenia.

Náplň práce

Na čom sa budeš podielať:
• participácia na návrhu a vývoji hardvéru ,
• kreslenie prostredníctvom Mentor Graphics DxDesigner alebo iného konštrukčného programu,
• implementácia zmien,
• čítanie elektrotechnickej dokumentácie a schém,
• výpočty tolerancie analógových a digitálnych návrhov,
• katalogizácia súčiastok.
Čo získaš:
• skúsenosti s najnovšími technológiami a trendmi automobilov budúcnosti,
• aktívne podieľanie sa na vývoji hardvéru pre prémiové automobilové značky.

Požiadavky

Vzdelanie: stredoškolské s maturitou, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
Odbor: elektrotechnické zameranie, technické zameranie
Jazyk: Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
VP: B
Potrebné znalosti a zručnosti:
• skúsenosť s Mentor Graphics DxDesigner alebo iným konštrukčným programom (Eagle, CAD, ...),
• skúsenosť s návrhom hardvéru (v oblasti automotive výhoda).