Go back Späť

Mesto: Košice

Typ: Full-time

Plat: 1900 — 2500 eur

Dátum pridania: 04.03.2019

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nemecká rodinná firma.

Náplň práce

V tíme na vás čaká cca 28 kolegov, spoločne s nimi sa môžete podieľať na programovaní riadiacich jednotiek v automobiloch ako je AUDI, Mercedes, BMW a spolupracovať s tímom detektívov, tzv. testerov, ktorí vás na chyby upozornia.

Čo sa naučíte?
- viac o AUTOSAR-e, spoločná architektúra softvéru pre riadiace jednotky v automobiloch.
- Embedded systémoch - klimatizačné jednotky, kúrenie...

Požiadavky

- vysokoškolské I. stupňa, II. stupňa, III. stupňa
- anglický jazyk - min. B1 (dokázať sa dohovoriť s kolegami z Nemecka v angličtine)
- pozitívny vzťah k hardvéru a softvéru
- skúsenosť s programovaním v Cčku
- vhodné aj pre absolventa s pracovnými skúsenosťami

Ponúkame

- pružná pracovná doba
- možnosť Home-office po dohode s lídrom
- jazykové kurzy na pracovisku počas pracovnej doby
- e-learning
- školenia v rámci Slovenska a Nemecka
- možnosť kariérneho rastu na Tech lídra, SW architekta a iné.

Mám záujem

Mám záujem

ACG consulting má aktuálne 3 pracovné ponuky