Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

C Developer/ka

Acg consulting

Mesto: Košice

Typ: Full-time

Plat: 1900 — 2500 eur

Dátum pridania: 29.04.2019

Náplň práce

Ako človek, ktorý má pozitívny vzťah k nízkoúrovňovému programovaniu, uvítate príležitosť podieľať sa na vývoji embedded systémov a vývoji MCU pre osobné automobily – komponenty ako nezávislé kúrenie, strešné systémy a klimatizačné jednotky.Tvojou náplňou práce bude programovanie v programovacom jazyku C pre 8,16 a až 32-bitové mikrokontroléry.Ak ťa programovanie v C-čku baví a s angličtinou nemáš problém, tak neváhaj nám zanechať kontakt na seba.Staň sa súčasťou medzinárodnej spoločnosti už dnes.

Požiadavky

Pozícii vyhovujú kandidáti so vzdelanímstredoškolské s maturitounadstavbové/vyššie odborné vzdelanievysokoškolské I. stupňavysokoškolské II. stupňavysokoškolské III. stupňaZnalosť cudzích jazykovAnglický jazyk - Mierne-pokročilá (B1)- PožadovanýZručnosti a znalostiProgramovací jazyk C - Mierne pokročiláVodičský preukazB