4ME MEDIA

Web Developer

FormaFull-time

Platod 1300 €

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizované28.02.2023

Sme omni marketingová agentúra

Veríme, že funkčný marketing je dokonalou súhrou kreatívnej odvahy a presných dát. Našim cieľom nie sú ocenenia, ale riešenia, ktoré zvyšujú obraty, prinášajú nových klientov a zlepšujú image značiek.

Reklamné kampane, za ktorými stojíme, netvorí ego, ale dôsledná analýza dát a funkčná kreatíva.

Náplň práce

Čo bude náplňou Tvojej práce?

tvorba (najmä) frontendu webstránok, webových aplikácií, e-shopov
práca v našom vlastnom frameworku
úprava CMS na základe konkrétnych požiadaviek
správa webstránok, aplikácií
komunikácia s tímom
práca na zaujímavých projektoch so skvelými ľuďmi - v rámci agentúry aj na strane klientov

V čom by si mal byť doma?

HTML - pokročilý
PHP - pokročilý (znalosť v niektorom z MVC frameworkov vítaná)
MySQL - pokročilý
CSS (SCSS) - pokročilý
JavaScript (jQuery) - pokročilý
AJAX - pokročilý

Viac info:

Požiadavky

Čo od Teba čakáme?

máš nadšenie pre web a svoju prácu
si schopný vidieť veci inak - pokojne vidieť aj za roh
máš cit pre detaily, si flexibilný a lojálny
si efektívny a máš výborný time management
si zodpovedný a tvorivý človek
sršíš neutíchajúcou pozitívnou energiou
máš radosť z práce s ľuďmi a vieš ako poskytnúť klientovi 110% servis
máš prehľad v online svete a nebojíš sa experimentovať s novými vecami
chceš neustále rásť a napredovať

Ponúkame

Čo ponúkame my?

uletené brainstormingy
príležitosť bleskového osobnostného a profesného rastu
niekedy možný aj home sweet home office
práca v neodolateľnom kolektíve - sveta žiť v takej atmosfére
neopakovateľné teambuildingy a firemné akcie
workshopy, školenia a možnosti na rozvoj
spoločné firemné raňajky 1x v týždni
nekonečné množstvo výbornej kávy a čajov
motivujúca odmena v závislosti od Tvojich schopností a skúseností + provízie závislé od Tvojich výsledkov
kontrakt na živnosť, faktúra od 1300 - 1500 podľa štartovacej pozície do sumy podľa skúseností + provízny systém
pravidelné zvyšovanie mzdy
dovolenka nad rámec zákona