+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Marketéri

Junior Account Manager

4ME MEDIA

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 950 €

Dátum pridania: 21.11.2019

Kto sme?

Určite sami viete, že to, čo milujete, robíte na 200%. U nás, vo 4ME MEDIA, spolu pod jednou strechou sedí skupinka ľudí, z ktorých je síce každý jedinečný, ale predsa máme spoločné minimálne dve veci: Sme profesionáli vo svojej oblasti a milujeme to, čo robíme. A robíme to preto, že to milujeme.

Všetky veci robíme tak, aby mali zmysel. Pretože aký zmysel má to, čo nedáva zmysel? Netvoríme čísla pre čísla a kreatívu pre ocenenia. Pracujeme tak, aby sme svojim klientom prinášali hodnotné riešenia a reálny efekt.

Náplň práce

aktívne vyhľadávanie a získavanie nových klientov
starostlivosť o získaných aj existujúcich klientov agentúry
práca na zaujímavých projektoch so skvelými ľuďmi - v rámci agentúry, dodávateľov aj na strane klientov
spolupodieľanie sa na budovaní brandu našich klientov
príprava briefov, cenových ponúk a prezentácií a samotné prezentácie návrhov klientovi
riadenie zverených projektov

Požiadavky

máš nadšenie pre komunikáciu, marketing, reklamu a obchod v B2B
sršíš neutíchajúcou pozitívnou energiou
si schopný vidieť veci inak - pokojne vidieť aj za roh
máš radosť z práce s ľuďmi a vieš ako poskytnúť klientovi 110% servis
máš príjemné vystupovanie, prehľad v marketingu, vycibrený prejav a prezentačné schopnosti
balík Microsoft Office je Tvojim najlepším kamarátom
si efektívny a máš výborný time management
si zodpovedný a tvorivý človek
máš nos a cit pre plánovanie, nákup, správu a vyhodnocovanie projektov
chceš neustále rásť a napredovať
hovoríš a píšeš anglicky

Ponúkame

uletené brainstormingy
príležitosť bleskového osobnostného a profesného rastu
niekedy možný aj home sweet home office
práca v neodolateľnom kolektíve - sveta žiť v takej atmosfére
neopakovateľné teambuildingy a firemné akcie
workshopy, školenia a možnosti na rozvoj
spoločné firemné raňajky 1x v týždni
nekonečné množstvo výbornej kávy a čajov
motivujúca odmena v závislosti od Tvojich schopností a skúseností + provízie závislé od Tvojich výsledkov
kontrakt na živnosť, faktúra od 950 do sumy podľa skúseností + provízny systém
pravidelné zvyšovanie mzdy
dovolenka nad rámec zákona

Mám záujem