4ME MEDIA

Account Manager

FormaFull-time

Platod 950 €

Úroveň

Aktualizované28.02.2023

Sme omni marketingová agentúra

Veríme, že funkčný marketing je dokonalou súhrou kreatívnej odvahy a presných dát. Našim cieľom nie sú ocenenia, ale riešenia, ktoré zvyšujú obraty, prinášajú nových klientov a zlepšujú image značiek.

Reklamné kampane, za ktorými stojíme, netvorí ego, ale dôsledná analýza dát a funkčná kreatíva.

Náplň práce

aktívne vyhľadávanie a získavanie nových klientov
starostlivosť o získaných aj existujúcich klientov agentúry
práca na zaujímavých projektoch so skvelými ľuďmi - v rámci agentúry, dodávateľov aj na strane klientov
spolupodieľanie sa na budovaní brandu našich klientov
príprava briefov, cenových ponúk a prezentácií a samotné prezentácie návrhov klientovi
riadenie zverených projektov

Požiadavky

máš nadšenie pre komunikáciu, marketing, reklamu a obchod v B2B
sršíš neutíchajúcou pozitívnou energiou
si schopný vidieť veci inak - pokojne vidieť aj za roh
máš radosť z práce s ľuďmi a vieš ako poskytnúť klientovi 110% servis
máš príjemné vystupovanie, prehľad v marketingu, vycibrený prejav a prezentačné schopnosti
balík Microsoft Office je Tvojim najlepším kamarátom
si efektívny a máš výborný time management
si zodpovedný a tvorivý človek
máš nos a cit pre plánovanie, nákup, správu a vyhodnocovanie projektov
chceš neustále rásť a napredovať
hovoríš a píšeš anglicky

Ponúkame

uletené brainstormingy
príležitosť bleskového osobnostného a profesného rastu
niekedy možný aj home sweet home office
práca v neodolateľnom kolektíve - sveta žiť v takej atmosfére
neopakovateľné teambuildingy a firemné akcie
workshopy, školenia a možnosti na rozvoj
spoločné firemné raňajky 1x v týždni
nekonečné množstvo výbornej kávy a čajov
motivujúca odmena v závislosti od Tvojich schopností a skúseností + provízie závislé od Tvojich výsledkov
kontrakt na živnosť, faktúra od 950 do sumy podľa skúseností + provízny systém
pravidelné zvyšovanie mzdy
dovolenka nad rámec zákona

Termín nástupu: dohodou

Ak chceš rovnako ako my poskytovať klientom TIP TOP služby, pomáhať im aj sebe neustále rásť, spoznal/a si sa v tom, čo očakávame a páči sa Ti, čo ponúkame my, pošli nám svoj životopis spolu s motivačným listom a súhlasom so spracovaním osobných údajov prostredníctvom formulára na https://4memedia.sk/kariera/account-manager.

Tešíme sa na Teba.