4ME MEDIA

Copywriter

FormaFull-time

Platod 950 €

Úroveň

Pridané16.12.2020

Sme omni marketingová agentúra

Veríme, že funkčný marketing je dokonalou súhrou kreatívnej odvahy a presných dát. Našim cieľom nie sú ocenenia, ale riešenia, ktoré zvyšujú obraty, prinášajú nových klientov a zlepšujú image značiek.

Reklamné kampane, za ktorými stojíme, netvorí ego, ale dôsledná analýza dát a funkčná kreatíva.

Náplň práce

Čo budeš u nás vlastne robiť?

  • Tvoriť pre klientov všetko, čo obsahuje text - blogy, príspevky na sociálne siete, texty do PPC kampaní, headliny, obsahy na web a kopec iného
  • Trúfaš si vytvoriť aj komunikačnú stratégiu pre klienta, radakčné plány a robiť prípadné korektúry? Mal by si, to budeš robiť tiež :)
  • Postaráš sa o tvorbu obsahu pre interný marketing - my si dôverujeme, preto celú našu komunikáciu zveríme do rúk tebe - prezentuj nás, odlíš nás tvojimi vetnými konštrukciami
  • Piť perfektnú kávu počas pravidelných brainstormingov, kde budeš s celým tímom hľadať funkčné a kreatívne riešenia pre klientov

Požiadavky

Aký by si mal byť, aby si bol chýbajúci dielik do nášho tímu?

  • Si Grammar Nazi - chápeš, že správna gramatika je základ úspešného obsahu, a preto ju ovládaš tak, ako hovorili pani učiteľky ("aj keby som ťa zobudila o polnoci")
  • Myslíš kreatívne a intuitívne - túžiš po tvorbe obsahu, ktorý osloví, zaujme, vyrazí dych - tiež vieš prispôsobiť "dušu" obsahu podľa zadania a cieľovej skupiny, pre ktorú tvoríš
  • Si introvertný extrovert - zvládneš pracovať rovnako efektívne samostatne, aj v tíme
  • Máš nadšenie starej Blažkovej - chceš neustále rásť a napredovať, sledovanie nových trendov neberieš ako nutné zlo, ale ako príležitosť jedinečne komunikovať v mene našich klientov
  • Kto sa smeje bez dôvodu, je blázon, ale my ti dôvod dáme - sršíš neutíchajúcou pozitívnou energiou a s úsmevom sa rád zahryzneš do každého zaujímavého projektu

V čom by si mal byť doma?

  • Pripraviť bezchybné textové výstupy a skontrolovať si ich po sebe
  • Vítaná skúsenosť s prácou copywritera, content managera alebo social media managera

Ponúkame

Bez koláčov nie je práca, preto ti ponúkame:

  • spolupráca na živnosť, faktúra od 950 € (chceš viac? ukáž nám, že na to máš) + provízny systém
  • pravidelné zvyšovanie mzdy
  • dovolenka nad rámec zákona
  • spoločné raňajky 1x v mesiaci
  • nekonečné množstvo výbornej kávy a čajov
  • perfektne sarkastický kolektív
  • flexibilný pracovný čas - ak si šikovný a naplánovanú prácu postíhaš, v piatok radi končíme skôr, niekedy aj o 15:00, niekedy aj o 14:00 :), ctíme si voľný čas, preto u nás zadania cez víkend nečakaj
  • občasný homeoffice, ak ti vyhovuje / ak nie, radi ťa uvidíme v našich zelených priestoroch

Čo ďalej?

Pošli nám životopis a svoje portfólio prác, ktoré ťa prezentuje spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov prostredníctvom formulára tu: https://4memedia.sk/kariera/copywriter alebo na [email protected]. Nezabudni, prosím, uviesť link na ukážky svojej práce, prípadne nám ich zašli spolu s ostatnými materiálmi (max do 5 MB).

Vybraným uchádzačom zašleme na spracovanie krátke zadanie.

Tešíme sa na Teba.