imagons

Backend Web Developer

FormaFull-time

Plat1400 — 2000 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané13.05.2021

Sme omni marketingová agentúra

Veríme, že funkčný marketing je dokonalou súhrou kreatívnej odvahy a presných dát. Našim cieľom nie sú ocenenia, ale riešenia, ktoré zvyšujú obraty, prinášajú nových klientov a zlepšujú image značiek.

Reklamné kampane, za ktorými stojíme, netvorí ego, ale dôsledná analýza dát a funkčná kreatíva.

Náplň práce

Čo budeš u nás vlastne robiť?

  • Budeš tvoriteľ - tvoriť nové funkcionality, rozšírenia systému, napájať šablóny od FE-ďáka
  • Budeš (sa) opakovať? - Vytvárať opakovateľne použiteľný kód a knižnice pre budúce využitie
  • Budeš i úpravár - Upravovať existujúce webstránky s ohľadom na požiadavky klientov, technologické zmeny alebo ďalší vývoj nášho systému
  • Tak trochu i citlivý technik - Vžiť sa do kože používateľa a zasiťovať technickú uskutočniteľnosť návrhov UI / UX
  • Občas alebo často (podľa chuti) aj otvoríš ústa a dačo dôležité (ale môžeš i nedôležité) nám povieš - Komunikovať s tímom

S čím pracujeme:

Pracujeme vo vlastnom frameworku postavenom na PHP7+. Používame šablónovací systém Latte, s databázou sa spájame pomocou Doctrine3. Vytvárame rozšírenia pre tento systém, ktoré inštalujeme pomocou Composer. Vytvoreným šablónam udávame formu pomocou Frameworku Bootstrap v4+ a oživujeme ich prostredníctvom knižníc animate, slick a TweenJs. Sass a JS kompilujeme prostredníctvom prednastaveného webpack do jedného dôležitého súboru. Všetko je verzované pomocou Gitu a odosielané na cloud, kde automaticky prebehne deploy.

Požiadavky

Aký by si mal byť, aby si k nám zapadol ako puzzle?

  • Si nadšený (nielen) vlastným pokrokom - chceš rásť a napredovať, sleduješ nové trendy lebo chceš a rád sa vďaka nim posúvaš ďalej
  • Využívaš svojich 5+1 zmyslov, ale nie nezmyselne - máš oči a cit pre detaily, nos na vylepšovanie návrhov
  • Vieš že kvalita je základným kameňom úspechu - máš prehľad v online svete a technológiách, vďaka perfektnému time managementu vieš efektívne pracovať a poskytnúť klientom i kolegom len to najlepšie
  • Nezľakneš sa čiernej diery - Nebojíš sa pustiť do vecí, s ktorými si sa zatiaľ nestretol, pretože vieš, že práve experimenty často vedú k prevratným riešeniam

V čom by si mal byť doma?

  • PHP7/PHP8 - OOP (objektovo orientované programovanie)
  • Composer v3
  • SQL, doctrine v2-3
  • JSON, XML formáty - komunikačné formáty REST API, AJAX
  • Vedieť čítať (dokumentáciu/chybové hlásenia)
  • Prehľadne písať kód
  • Verzovanie pomocou GITu
  • HTML, Latte, JS (jQuery), VueJs - výhoda
  • Skúsenosti s Nette FW - výhoda
  • Linux, nastavenie apache - výhoda
  • Ak niektoré veci neovládaš, kompenzuješ ich schopnosťou a ochotou pracovať na sebe

Ponúkame

Niet práce niet koláčov, preto ti ponúkame toto:

  • Peniažky - fulltime alebo projektová spolupráca na živnosť, faktúra od 1.400 € (chceš viac? ukáž nám, že na to máš) + odmeny
  • Radosť - pravidelné zvyšovanie mzdy
  • Ďalšiu radosť - dovolenka nad rámec zákona (20 dní)
  • Základ života - nekonečné množstvo výbornej kávy a čajov v office
  • Nás :) - perfektne sarkastický a ukecaný kolektív
  • Možnosť stať sa hadím mužom / ženou - flexibilný pracovný čas - v piatky radi, ak boh marketingu dá, končíme aj o 14tej a cez víkendy (a o polnoci) tasky nečakaj
  • Pre introvertné momenty - občasný alebo pravidelný homeoffice, ak ti vyhovuje / ak nie, radi ťa uvidíme v našich zelených priestoroch (samozrejme v aktuálnej dobe najmä homeoffice)
  • Budeme ťa mentálne podporovať - možnosti a priestor na vzdelávanie formou webinárov, seminárov, on-line školení, workshopov

Termín nástupu: ASAP

Chceš robiť veci, na ktoré budeš môcť byť hrdý? Ak si sa spoznal/a v tom, čo očakávame a páči sa Ti, čo ponúkame my, pošli nám svoj životopis v slovenskom jazyku spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov prostredníctvom formulára nižšie. Nezabudni prosím uviesť link na ukážky svojej práce, prípadne nám ich zašli spolu s ostatnými materiálmi (max do 5 MB) prostredníctvom formulára na: https://imagons.com/sk/kariera/backend-web-developer.

Vybraných uchádzačom pošleme testovacie zadanie.

Tešíme sa na Teba.