4ME MEDIA

Account Manager

FormaFull-time

Plat1000 — 1800 €

Úroveň

Pridané11.01.2021

Sme omni marketingová agentúra

Veríme, že funkčný marketing je dokonalou súhrou kreatívnej odvahy a presných dát. Našim cieľom nie sú ocenenia, ale riešenia, ktoré zvyšujú obraty, prinášajú nových klientov a zlepšujú image značiek.

Reklamné kampane, za ktorými stojíme, netvorí ego, ale dôsledná analýza dát a funkčná kreatíva.

Náplň práce

Čo budeš u nás vlastne robiť?

  • Starať o existujúcich klientov agentúry, pravidelne s nimi komunikovať a zabezpečovať realizáciu ich požiadaviek a potrieb
  • Pracovať na zaujímavých projektoch so skvelými ľuďmi - v rámci agentúry, dodávateľov, aj na strane klientov
  • Spolupodieľať sa na budovaní brandu našich klientov
  • Pripravať briefy, cenové ponuky a prezentácie, hľadať a prezentovať návrhy klientom
  • Riadiť zverené projekty

Požiadavky

Aký by si mal byť, aby si bol chýbajúci dielik do nášho tímu?

  • Vieš, že úspech je v empatickej komunikácii - dokážeš sa vcítiť do klientov, pochopiť ich potreby, uprednostňuješ “ľudskú, chápavú” komunikáciu pred povýšeneckým tónom
  • Využívaš naplno svoje zmysly - máš nos a cit pre plánovanie, nákup, správu a vyhodnocovanie projektov
  • Je radosť počúvať ťa - príjemné vystupovanie, vycibrený slovný prejav a prezentačné schopnosti máš v malíčku (hovoríš a píšeš aj po anglicky)
  • Vieš, že najdôležitejšia je kvalita - máš prehľad v marketingu, vďaka perfektnému timemanagementu vieš efektívne pracovať a poskytnúť svojim klientom 110% servis
  • Máš nadšenie starej Blažkovej - chceš neustále rásť a napredovať, sledovanie nových trendov neberieš ako nutné zlo, ale ako príležitosť ponúknuť svojim klientom moderné riešenia
  • Kto sa smeje bez dôvodu, je blázon, ale my ti dôvod dáme - sršíš neutíchajúcou pozitívnou energiou a s úsmevom sa rád zahryzneš do každého zaujímavého projektu

Ponúkame

Bez koláčov nie je práca, preto ti ponúkame:

  • spolupráca na živnosť, faktúra od 1.000 € (chceš viac? ukáž nám, že na to máš) + provízny systém
  • pravidelné zvyšovanie mzdy
  • dovolenka nad rámec zákona
  • spoločné raňajky 1x v mesiaci
  • nekonečné množstvo výbornej kávy a čajov
  • perfektne sarkastický kolektív
  • flexibilný pracovný čas - ak si šikovný a naplánovanú prácu postíhaš, v piatok radi končíme skôr, niekedy aj o 15:00, niekedy aj o 14:00 :), ctíme si voľný čas, preto u nás zadania cez víkend nečakaj
  • občasný homeoffice, ak ti vyhovuje / ak nie, radi ťa uvidíme v našich zelených priestoroch (samozrejme v aktuálnej dobe najmä homeoffice)

Termín nástupu: ASAP

Ak chceš rovnako ako my poskytovať klientom TIP TOP služby, pomáhať im aj sebe neustále rásť, spoznal/a si sa v tom, čo očakávame a páči sa Ti, čo ponúkame my, pošli nám svoj životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov prostredníctvom formulára tu: https://4memedia.sk/kariera/account-manager .

Tešíme sa na Teba.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top